Witaj na forum Fabia Club Polska

Pewna rzecz przy pompce spryskiwaczy????

Temat utworzony · 3 Posty · 1387 Wyświetlenia
  • Czy rozgaleziacz (przejsciowka) przy pompce jest konieczny do prawidlowej pracy pompki??? Do czego wogole jest ten rozgaleziacz (przejsciowka)??? Czy mozna gdzies ten rozgaleziacz (przejsciowka) bez pompki kupic?? W ASO sprzedaja tylko wraz z pompka za 130 zl :zalamany: . Wiec mysle ze lepiej bedzie na allegro kupic jakis zamiennik pompki za 20-40 zl i wziac sam rozgaleziacz (przejsciowka). Poprzedni rozgaleziacz (przejsciowka) ulegl w zime zniszczeniu, byl juz klejony 2 razy ale ostatnio znowu zaczal przeciekac wiec przydalby sie nowy. A moze wystarczy polaczyc bezposrednio do pompki (pompka tez ma dwa wyjscia) bez tego rozgaleziacza (przejsciowki). 🆒 <!-- s🆒 -->

  • [quote="redled"]Czy rozgaleziacz (przejsciowka) przy pompce jest konieczny do prawidlowej pracy pompki??? Do czego wogole jest ten rozgaleziacz (przejsciowka)??? Czy mozna gdzies ten rozgaleziacz (przejsciowka) bez pompki kupic?? W ASO sprzedaja tylko wraz z pompka za 130 zl :zalamany: . Wiec mysle ze lepiej bedzie na allegro kupic jakis zamiennik pompki za 20-40 zl i wziac sam rozgaleziacz (przejsciowka). Poprzedni rozgaleziacz (przejsciowka) ulegl w zime zniszczeniu, byl juz klejony 2 razy ale ostatnio znowu zaczal przeciekac wiec przydalby sie nowy. A moze wystarczy polaczyc bezposrednio do pompki (pompka tez ma dwa wyjscia) bez tego rozgaleziacza (przejsciowki). 🆒 <!-- s🆒 -->[/quote]
    zadzwon 504285388

  • Bez problemu kupisz całą pompkę nową za ok. 30-40 zł. Ta, jak to określiłeś "pewna rzecz przy pompce" jest integralną częścią pompki, mnie padła w zimie i lał mi się przez to płyn, skleiłem, ale 2 dni wytrzymała.