Witaj na forum Fabia Club Polska

SILNIK 2.0 TDI Z OCTAVI II

Temat utworzony · 13 Posty · 3877 Wyświetlenia
  • WITAM,wiem że forum poświęcone jest fabi,ale interesuje mnie nowa octavia II z silnikiem 2.0 tdi 140ps,czy ktoś wie jak zachowuje sie ten silnik w eksploatacji ,czy są to udane jednostki,prosze o wszystkie za i przeciw.Pzdr.

  • a chcesz kupić jesli tak to mam dobre ceny na octavki nowe

  • A jaki rabat jesteś wstanie dać na O2 1.6 Ambiente

  • [quote="TOM16V"]WITAM,wiem że forum poświęcone jest fabi,ale interesuje mnie nowa octavia II z silnikiem 2.0 tdi 140ps,czy ktoś wie jak zachowuje sie ten silnik w eksploatacji ,czy są to udane jednostki,prosze o wszystkie za i przeciw.Pzdr.[/quote]

    Silnik nowocześniejszy niż 1.9 TDI, mocniejszy, lepiej wyważony, bardzo oszczędny, kolejna bardzo dobra jednostka. Jeśli masz możliwość 1.9 TDI 130 koni, i 2.0 TDI 140 to bez zastanowienia bierz 2.0 TDI, nie można ich nawet porównywać.

  • [b]abenek[/b], podaj mi co chcesz a ja zrobie ci cene

  • djczas, dzięki za odp.. W Inter Auto dostałem prawie 13 % rabatu na O2 1.6 Ambiente. Ten rabat cały czas mam u nich (chyba 🙂 <!-- s:) --> ). Ale los sprawił że na razie zakup jest zawieszony do końca roku. Ale też nie jestem pewien czy chcę jeszcze nową O2. Może to będzie inna marka np. używana A3 TDI lub A4 TDI w podobnych pieniądzach - Na razie rozglądam się.
    Dzięki za info. 🆗

  • ja bym brał AUDi w TDI 🆗 bedziesz mega zadowolony jak trafisz dobry egzeplarz 🆗 <!-- s🆗 -->

  • ocie to tylko w wersi SCOUT

  • [quote="gonzzo"]@Łukasz - zgadzam sie z toba, ale jesli chodzi o przeróbki tuningowe (chip tuning i takie tam)jednostka napedpwa 1,9 TDi podobno jest duzo lepsza (czyt trwalsza). Czytałem na jakiejs stronie o chiptuningu, jak znajde to wkleje linka.

    P.S.
    Zapomniałeś dodac ze sa tez jednostki z tym silnikiem 150KM[/quote]

    O widzisz zapomniałem, dzięki faktycznie były jeszcze 150 konne, myślę że w silniku 1.9TDI nic tunerów już raczej nie zaskoczy, natomiast ląd 2.0TDI jest dopiero nieśmiało odkrywany, dlatego zawsze coś sie "wysrać" może 🙂 Jednak jak bym miał do wyboru 1.9TDI i 2.0TDI to bez zastanowienia brałbym 2.OTDI. Jeśli mógłbyś przypomnieć sobie gdzie czytałeś o tym ze jednostka 2.0TDI jest mniej trwała byłbym wdzięczny 🙂 <!-- s:) --> Podejrzewam że chodzi tylko i wyłącznie o kwestie poznania nowej jednostki napędowej.

  • Takie pytanie powinieneś zadać w Diagnotronicu, Comsporcie, Masters tam są ludzie znający sie na TDI. Odpowiedź jaką uzyskałeś to jest jakaś kpina a ten "tjuningowiec" ... nie mam słów.

  • [b]Łukasz[/b], ja podejrzewam gdzie uzyskał tą odpowiedź właśnie od diagtronika

  • [quote="djczas"][b]Łukasz[/b], ja podejrzewam gdzie uzyskał tą odpowiedź właśnie od diagtronika[/quote]

    myślałem że to w miarę dobra firma ... gdybanie i tak już nic nie da skoro nie pamięta kto to był 😉 <!-- s;) -->

  • [b]gonzzo[/b], podeslij jeszcze do goduli i do ecusoftu sa na równym poziomie