Witaj na forum Fabia Club Polska

Brak mocy

Temat utworzony · 8 Posty · 3469 Wyświetlenia
  • Cześć !
    Mam następujący problem: przy "dodawaniu"gazu zarówno powoli jak i ze zwiększonym naciskiem na pedał autko nie może się rozpędzić. Po pewnym czasie dostaje tak jakby kopa (a nie mam turbosprężarki). ostatnio przejechałem jednym pociągnięciem trasę z Koszalina do Bydgoszczy i jakie bylo moje ździwienie gdy okazało się że śr. zużycie paliwa to 9,6 (nie na kompie pokładowym, tylko na dystrybutorze - tankowanie 40 l bez zalewania odpowietrznika)
    I jeszcze jedno po porannym odpaleniu słychać nierówną pracę. (falowanie)
    Co może być powodem - świece (wymienione 2 tyś temu)? pompa paliwa? czy może jeszcze jakaś inna przyczyna.
    Po sąsiedzku w Boschu podłączyli mi kompa i liczba błędów = 0.
    Proszę o pomoc!!!!

  • Twoje objawy wskazują na mocno zanieczyszczoną przepustnicę - zacznij od tego.

  • Kiedy wymieniałeś filtr paliwa,powietrza?Wyczyśc przepustnice a jak nie pomoże będziemy się dalej martwić.

  • dzieki, zapowiada się ciekawy weekend z przepustnicą i sprawdze przy okazjji filry

  • [quote="MirekS"]Twoje objawy wskazują na mocno zanieczyszczoną przepustnicę - zacznij od tego.[/quote]
    MIrek moge zostac twoim managerem bede ci zalatwial porady za kase bo widze ze ty chyba spisz w aucie i jestes podlaczony do wszystkich kabelkow swoimi zakonczeniami nerwowymi....... 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="mp cossy"]MIrek moge zostac twoim managerem bede ci zalatwial porady za kase bo widze ze ty chyba spisz w aucie i jestes podlaczony do wszystkich kabelkow swoimi zakonczeniami nerwowymi....... 🙂 <!-- s:) -->[/quote]

    :hyhy: :hyhy: :hyhy: dobre

    Co do spania to raz mi się to zdarzyło, kolega przyszedł do pracy z wiadomością, że mu się synek urodził cóż było robić po pracy poszliśmy więc na pępkówkę i ... był problem z powrotem do domu, rozłożyłem się w autku, wyspałem i na 7 rano następnego dnia zameldowałem się w domku 🙂

  • Tzreba jakis warsztat zalozyc w krk. Vaga kupimy, Mirek bedzie majstrowal, a biznes sie bedzie krecil 😄 <!-- s:D -->

  • Wystarczy obd2 .Dużo jest tego na allegro 😄 <!-- s:D -->