Witaj na forum Fabia Club Polska

[F1] Światła postojowe i drogowe

Temat utworzony · 3 Posty · 1729 Wyświetlenia
  • Witam
    Mam dwa pytania;
    1). wymieniłem 2 żarówki z tyłu ze świateł drogowych i od strony kierowcy świeci mocniej tz. z prawej ( mieszkam w Angli) czy to normalne ???dodam że inne typu przeciw mgielne są wyłaczone.

    Pytanie drugie;
    Auto jest zgaszone,kluczyk na pozycji 0 tylko radio grało wszystkie światła wyłaczone i gdy dałem prawy kierunkowskaz to mi sie zapaliło prawe swiatło postojowe i jak lewym to lewe... w sumie nigdy tak nie robiłem :niepewny: :niepewny: hee i tu może głupie pytanie ale czy to normalne??? pytam bo w ciagu ostatniego miesiaca wymieniłem 8 żarówek bo padały jedna po drugiej (najpierw drogowe prawe z lewym stopem poten lewe postojowe z lewym tylnim a po nich prawe wiec chce miec pewność 😞 <!-- s:( --> że to nie instalacja)

  • [quote="Adriann"]wymieniłem 2 żarówki z tyłu ze świateł drogowych i od strony kierowcy świeci mocniej tz. z prawej ( mieszkam w Angli) czy to normalne ???dodam że inne typu przeciw mgielne są wyłaczone. [/quote]
    Może już sobie poradziłeś z tym problemem ale jeśli nie to wg. mnie źle zamontowałeś żarówkę. One są dwuwłóknowe bo jest tam też światło przeciwmgielne. Sprawdź to i ew. tę z prawej obróć. o 180` i włóż.

  • Tak juz problem został rozwiazany..ale [b]Koleś [/b] masz racje,problem zniknoł jak przekręciłem zarówke :zawstydzony: <!-- s:zawstydzony: -->

    Dziękuję wszystkim za zainteresowanie'