Witaj na forum Fabia Club Polska

Opadajace oparcie siedzenia kierwocy w skodzie fabi 1.4

Temat utworzony · 4 Posty · 1547 Wyświetlenia
  • [quote="jojo204"]witam wszystkich mam nastepujacy problem z moja fabia od paru dni podczas jazdy opada mi oparcie jakby mi ktos siedzial i krecil regulacja co chwila musze je podnosic jaka moze byc przyczyna prosze o wasza pomoc :rozpacz: <!-- s:rozpacz: -->[/quote]

    U mnie jest inny problem. Przy każdym wysiadaniu naciskam udem regulację wysokości fotela kierowcy i po całym dniu muszę podnieść fotel do pozycji wyjściowej.

  • [quote="mdr"]Przy każdym wysiadaniu naciskam udem regulację wysokości fotela kierowcy i po całym dniu muszę podnieść fotel do pozycji wyjściowej.[/quote]

    Ja mam na to radę - ta dzwignia ma pewien skok jałowy przy zmianie kierunku. Tj. jak naciskasz w dół po potem żeby dać w górę jest 1 ruch jałowy. I odwrotnie jak podciągniesz fotel w górę to potem 1 ruch w dół jest jałowy.
    Ja jak przy wsiadaniu przycisnę dzwignię w dół to potem podciągam ją w górę (ruchem jałowym) i potem znowu kilka razy mogę na niej usiąść bo ona wtedy ma ruch jałowy w dół, a za jakiś czas znowu ruchem jałowym podciągam ją w górę. A fotel nmam cały czas w jednej pozycji.

    Nie wiem czy się jasno wyraziłem, bo trochę właśnie :zdrowko: ale mam nadzieję że wiadomo o so chosi 😉 <!-- s;) -->

  • [quote="kros"]Ja mam na to radę - ta dzwignia ma pewien skok jałowy przy zmianie kierunku. Tj. jak naciskasz w dół po potem żeby dać w górę jest 1 ruch jałowy. I odwrotnie jak podciągniesz fotel w górę to potem 1 ruch w dół jest jałowy.[/quote]

    Strasznie to skomplikowane. Muszę przetestować, ale nie mogli tej dźwigni zrobić porządnie?

  • tylko tak groźnie brzmi 😉 <!-- s;) -->

    ale masz rację, tandeta...
    w poprzednim aucie miałem takie teleskopowe ramię, którym się regulowało wysokość i nie było mowy o przypadkowym przestawieniu.