Witaj na forum Fabia Club Polska

Archiwum

Temat utworzony · 4843 Posty · 325973 Wyświetlenia
  • [b]MŁODY[/b], niezly wymiatacz

  • To zmienia postać rzeczy 🆗 <!-- s🆗 -->

  • [quote="kros"]To zmienia postać rzeczy 🆗 <!-- s🆗 -->[/quote]

    czy ja wiem czy aż tak bardzo... no ale zawsze to o wiele lepiej niż na komputerze 🆗

  • Mi sie tam podoba naprawde...

  • Ja polecam [b]16 przecznic[/b] bardzo fajny i wciagajacy film 🙂 <!-- s:) -->

  • Ogladnalem [b]"Miami Vice"[/b], film dosc glosno reklamowany.
    Jak dla mnie wart ogladniecia, fajna obsada, fajna akcja.

  • Też wybrałem się do kina wtorkowym wieczorem na godz.22 15, na [b]MAIAMI VICE.[/b]

    Duży + sala z THX. :super: <!-- s:super: -->
    Ale na moje to reklamy zrobiły na mnie większe wrażenie lecz muszę przyznać że najgorszy film jaki ostatnio oglądałem to "[b]7 Krasnoludków historia prawdziwa[/b]"
    Zresztą czego ja głupi spodziewałem się po niemieckiej produkcji? :ups:

  • Jako że zaczeły się eliminacje do Mistrzostw Europy proponuje kontunuacje tematu...

    Polska - Finlandia 1-3 : bramka debiutanta który natabene w polskiej lidze gra nie mam pytań, moze i polska liga nie jest dobra, ale ... jakoś Żurawski, Frankowski nie potrafili trafić...

    Kolejna żenująca gra Polaków :mur: nie było by w tym nic dziwnego żeby nie kolejne obietnice że w meczu z Serbią będzie lepiej [url=http://sport.onet.pl/0,1248713,1380036,wiadomosc.html]Klik[/url] wsumie to co ma powiedzieć, jesteśmy :cenzura: <!-- s:cenzura: --> jak barszcz...szkoda gadać...

  • Łukasz jaki sponsor tako reprezentacja :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: <!-- s:wsciekly: -->

  • Niebardzo rozumiem WRC to stwierdzenie, przecież sponsor nie wybiera graczy do reprezentacji. To mają byc najlepsi Polscy piłkarze, karzdy nażeka na naszą lige... ale widac te gwiazdy jak Żurawski, Szymkowiak itp. niby grają w leprzych ligach a jednak w reprezentacji kuleją... kto strzela, kto sie stara, chłopak który gra w Polskiej lidze żeby sie wybić poprzez reprezentację... przykład Jelenia na MŚ już gra zagranicą...i o to w tym wszystkim chodzi, co ma więcej Żurawski do osiągnięcia :?: <!-- s:?: --> to jest zblazowany gwiazdor... miał dobry sezon i fartem trafił do Celitic, takie jest moje zdanie... może i Benhaker ma pomysł na gre ale niestety nie z piłkarzami z zachodnich lig, oni przecież wiedza lepiej... jak dla mnie nie ma tłumaczenia, to własnie od piłkarzy z lig zagraniczny powinniśmy wymagać... poziom polskiej ligi jest jaki jest, teraz znalazł sie Garguła... zobaczymy mecz z Serbią jestem strasznie ciekawy... Pozdrawiam

  • Jestem laikiem w tej kwestii ale uważam,że lepiej było by dać szansę młodym nie znanym którzy chcą coś osiągnąć niż wystawiać obrośnięte w piórka "gwiazdy" z ligi zagranicznej.

  • [quote="DAX"]Jestem laikiem w tej kwestii ale uważam,że lepiej było by dać szansę młodym nie znanym którzy chcą coś osiągnąć niż wystawiać obrośnięte w piórka "gwiazdy" z ligi zagranicznej.[/quote]

    🆗 <!-- s🆗 --> jasne ze tak, taki Żurawski jak dostanie kontucji w reprezentacji to nie zagra w Celticu nie dostanie pieniedzy i nie pochwali sie przed kolegami swoim nowym samochodem, albo żona od niego odejdzie bo nie kupi jej nowego futra, nie no śmieje z tym kupowaniem ale sami pomyslcie, w reprezentacji nie dostają pieniędzy...

  • Mam nadzieję, że ten mecz z serbią zakończy się wreszcie jakimś naszym zwyciestwem, narazie jest 1:0 :hurra: do przerwy :super: <!-- s:super: -->

    Niestety tylko 1:1 :rozpacz: na koniec meczu.

  • no i bylo 1:1 😕 poporstu brak slow 😞 <!-- s:( -->

  • Nie ma co sie załamywać, wsumie to nie grali tak źle... powiem wam że zauważyłem że Polska ma szczęście do ludzi stojących w bramce, chyba to jest jedyny nasz pewny piłkarski towar eksportowy...

  • Ja mysle ze Benhaker potrzebuje troche czasu. Na pierwsze mecze powolal tych "pewniakow" ktorzy byli na MŚ i tych ktorzy maja nazwiska znane w swiecie. jak widac nie zawsze wychodzi sie na tym dobrze. Teraz powinno byc, gosc ma wiecej czasu by poogladac polska lige, poznac zawodnikow itp. Liczylem na 6pkt w tych dwoch meczach, ostro sie zawiodlem, ale cos, taka jest pilka. I dopoki jest w grze to wszytsko si emoze zdarzyc. Do konca eleiminacji zostalo jeszcze 12 meczy, a niektorzy juz pisza ze to koniec. Po prostu smiech na sali.

  • Tak jak ogólnie nie mam nic do Tomaszewskiego, tak po tych wypowiedziach że Benhaker musi odejść to jest jakaś kpina... Jak dla mnie to co zrobił Benhaker po meczu z Finlandią to coś pięknego, zupełnie inna gra, cały czas bez mała atak... jestem po wrażeniem... Myśle tak jak Zygus że potzreba czasu...

  • sam sie nad tym zastanawiam 🆗 <!-- s🆗 -->

  • Myślę, że fabryczna NAVI to nie jest najlepszy pomysł:

    1. jeśli zależy Ci na dobrej muzyce, zapomnij o NAVI,
    2. jeśli nagrywasz płyty MP3 - zapomnij o NAVI
    3. jeśli chcesz mieć łatwy dostęp do map i aktualizacji - zapomnij o NAVI
    4. jeśli nie chcesz rano zobaczyć wybitej szyby - zapomnij o NAVI

    Takie moje zdanie.

  • fabryczna navi działa poza polską sprawnie