Witaj na forum Fabia Club Polska

[SPOT] Trójmiasto i okolice

Temat utworzony · 407 Posty · 88368 Wyświetlenia
  • CZYTAJĄC WYPOWIEDZI KOLEGÓW NA TEMAT TERMINU II ZLOTU FCP I TEGO ŻE KOLIDOWAŁ NIEKTÓRYM Z BEMOWEM WPADŁEM NA GIENIALNY W SWOJEJ PROSTOCIE POMYSŁ. JAK CO ROKU W OSTATNI WEEKEND LIPCA W RUSOCINIE K.PRUSZCZA GDAŃSKIEGO ORGANIZOWANA JEST VW MANIA A DRUGI RAZ W TYM SAMYM TERMINIE MAJĄ MIEJSCE MP NA 1/4 MILI (SSS) W PRUSZCZU GDAŃSKIM. TERMIN PIERWSZEJ IMPREZY TO 28-30 LIPIEC A DRUGIEJ 29 LIPIEC.
    MOŻE WIEC WARTO BY BYŁO SIE UMÓWIĆ NA VW MANIE I ZAJECHAĆ NA MP?
    BYŁA BY TO TEŻ ŚWIETNA OKAZJA NA REKLAME FCP NA PÓŁNOCY GDZIE GRONO KLUBOWICZÓW JEST CIĄGLE NIEWIELKIE.
    TYMBARDZIEJ ŻE IMPREZA JEST ŚWIETNA A NASZE FABIE TO TEŻ KONCERN VAG.

    CZEKAM NA CHĘTNYCH BO JA OSOBIŚCIE SPECJALNIE ZMIENIŁEM TERMIN WCZASÓW Z RODZINĄ ABY SIĘ TAM WYBRAĆ A CZASU TROCHĘ ZOSTAŁO WIĘC MOŻNA KASKĘ POWOLUTKU ZBIERAĆ... :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: <!-- s:hyhy: --> [/b]

  • Niewiem czy nie będę wtedy w tamtych okolicach nad morzem, ale to się jeszcze okaże, jak będę to będę 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="MirekS"]Niewiem czy nie będę wtedy w tamtych okolicach nad morzem, ale to się jeszcze okaże, jak będę to będę 🙂 <!-- s:) -->[/quote]

    JA W UBIEGŁYM ROKU TEŻ MIAŁEM TAKI DYLEMAT BO BYLEM Z RODZINĄ W JANTARZE.
    W TYM ROKU TEŻ TAM BEDĘ ALE WCZEŚNIEJ. :]

  • pomysł jest bardzo dobry DAX :padam: :padam: :padam: co do jego realizacji, myślę, że jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, to chętnie się wybiorę 🙂 <!-- s:) -->

  • Szkoda DAX ze to teraz dopiero oznajmiłeś,bo ja mam urlop zaplanowany po 10 sierpnia,ale w przyszłym roku kto wie.

  • [quote="WRC"]Szkoda DAX ze to teraz dopiero oznajmiłeś,bo ja mam urlop zaplanowany po 10 sierpnia,ale w przyszłym roku kto wie.[/quote]
    WRC JA TEZ PRACUJE ALE WEEKENDY MAM WOLNE.
    NIE WIEM JAK TO WYGLĄDA U CIEBIE.
    PROPOZYCJE TAKĄ JUZ RZUCIŁEM ROK TEMU ALE BEZ ODZEWU. 😉 <!-- s;) -->

  • no na weken to mi sie specjslnie nieopłaca przyjechać bo mom ino 640 km.

  • [quote="WRC"]no na weken to mi sie specjslnie nieopłaca przyjechać bo mom ino 640 km.[/quote]
    ROZUMIEM CIE I WCALE SIE NIE DZIWIE.
    I TAK JESTEM PEŁEN UZNANIA DLA LUDZI Z POŁUDNIA ŻE POTRAFIA SIE TAK ZORGANIZOWAĆ. :padam: <!-- s:padam: -->

  • [quote="szyk"]witam ja niestety bede w robocie i nie bede mogł przyjechac[/quote]

    TRUDNO. ZNAM TEN BÓL. :zabawa: <!-- s:zabawa: -->

  • http://www.vwmania.pl/VWMANIA 2004/galeria_2004.htm<!-- m -->

    tu są informacje i już odbytych zlotach

  • a ja bede ! 😛 <!-- s:P -->

  • Brawo za inicjatywe 😄 <!-- s:D -->
    Mnie raczej nie bedzie, z racji odleglosci. Wakacje w tym roku juz mialem, w Grudziadzu :rotfl:
    Teraz lipiec sierpien wypadaloby cos popracowac 😄

  • [quote="Hildek"]a ja bede ! 😛 <!-- s:P -->[/quote]

    BRAWO.WIEC MOŻE W TYM ROKU NIE BEDE SAM. :hyhy:
    NA OBECNĄ CHWILĘ NAPEWNO BĘDĄ;
    DAX, HILDEK, PRAWDOPODOBNIE LESTEK I ADAŚ COŚ WSPOMINAŁ ŻE SIĘ POSTARA. MIREKS MOŻE TEŻ BĘDZIE W OKOLICY. ZOBACZYMY.
    CZASU JESZCZE TROCHE MAMY.
    LICZĘ ŻE MOŻE WOJTAS NAS ZASZCZYCI SWOJĄ OBECNOŚCIĄ.... :rotfl: 😉

  • DZIĘKI ZYGUS ZA ZMIANE TEMATU :padam: TEZ MYSLAŁEM ŻE MOJA PROPOZYCJA NIE ZA BARDZO BYŁA TRAFIONA ALE JUŻ POSZŁA W ETER. :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

  • [quote="DAX"]DZIĘKI ZYGUS ZA ZMIANE TEMATU :padam: TEZ MYSLAŁEM ŻE MOJA PROPOZYCJA NIE ZA BARDZO BYŁA TRAFIONA ALE JUŻ POSZŁA W ETER. :hyhy: <!-- s:hyhy: -->[/quote]

    Wielki brat czuwa :rotfl:

  • kurde zapomnialem... nie wiem czy nie bede w wojsku bo mam szkolenie wojskowe na wakacje.... jak nie bede w woju to na bank bede z Wami, a jak bede w armi to nic nie bede mogl zrobic... 😕 <!-- s:/ -->

  • [quote="Hildek"]kurde zapomnialem... nie wiem czy nie bede w wojsku bo mam szkolenie wojskowe na wakacje.... jak nie bede w woju to na bank bede z Wami, a jak bede w armi to nic nie bede mogl zrobic... 😕 <!-- s:/ -->[/quote]

    A TO PESZEK. MAM NADZIEJE ZE KTOS BEDZIE BO Z TEGO CO TU WIDZE MOZE BYC TAK JAK ROK TEMU.... :przestraszony: :zly: 😕

  • niewiem jak to daleko od ROWóWbo tam byda na wczasach to mono bych wpadnoł,trza sie DAX bliżej poznać :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->

  • [quote="WRC"]niewiem jak to daleko od ROWóWbo tam byda na wczasach to mono bych wpadnoł,trza sie DAX bliżej poznać :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->[/quote]

    Tak jak piszesz WRC, trza się bliżej poznać. :zdrowko:
    Ja od 16.07 obozuje w Jantarze w ośrodku MEWA. Jak co to zapraszam.

    Do Pruszcza napewno zawitam. :hyhy: :rotfl:

  • Może i ja się zjawię drodzy przyjaciele! 26-go obieram kierunek Trójmiasto, więc jeżeli tylko wystarczy czasu to napewno przyjadę!!!