Witaj na forum Fabia Club Polska

[Inne] Lakierowanie plastikow

Temat utworzony · 150 Posty · 40705 Wyświetlenia
  • Panowie jak sie zastanowicie to dajcie znać
    ja bym zrobił wszystkie nawewy tzn srodek i boki 3 sztuki - kpl

    może ja bedzie nas wiecej wtedy zrobią hurt i bedzie taniej

    ja bym robił chrom tak jak widac na foto

  • [quote="MŁODY"]Panowie jak sie zastanowicie to dajcie znać
    ja bym zrobił wszystkie nawewy tzn srodek i boki 3 sztuki - kpl

    może ja bedzie nas wiecej wtedy zrobią hurt i bedzie taniej

    ja bym robił chrom tak jak widac na foto[/quote]

    No jesli uda sie jakos korzytsnie cenowo cos ustalic grupowego, to ja jestem chetny 4 klameczki wewn daje.

  • [quote="Zygus"][quote="MŁODY"]Panowie jak sie zastanowicie to dajcie znać
    ja bym zrobił wszystkie nawewy tzn srodek i boki 3 sztuki - kpl

    może ja bedzie nas wiecej wtedy zrobią hurt i bedzie taniej

    ja bym robił chrom tak jak widac na foto[/quote]

    No jesli uda sie jakos korzytsnie cenowo cos ustalic grupowego, to ja jestem chetny 4 klameczki wewn daje.[/quote]
    Moge sie zaoferowac ze w przyszlym tygodniu przejade sie do tych zakladow i popytam co, jak i za ile.
    Tak wiec okreslecie sie mniej wiecej kto ile by chcial??

  • ja jeszcze bym sie chetnie pisał. nawiewy [kpl] tylko, bo klameczki juz mam :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

  • ja klameczki już zakupiłem teraz czekam co lepiej malować czy morze tzw orginalnie wyciata okleinką potraktować tylko że mi zalerzy tylko na nawewach i to w chromie

    zwykłą folie już miałem ponaklejana i to nie jest ten efekt :kwasny: <!-- s:kwasny: --> jak dla mnie

  • [quote="MŁODY"]ja klameczki już zakupiłem[/quote]

    Na allegro kupiles?? ile dales?? jesli mozna wiedziec :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

  • 110zł z przesyłką kompletne :znudzony:

    wymieniam 1 do 1 i moje ida na allgro :] <!-- s:] -->

  • [quote="MŁODY"]110zł z przesyłką kompletne :znudzony:

    wymieniam 1 do 1 i moje ida na allgro :] <!-- s:] -->[/quote]

    4 sztuki??

  • ja mam 4 dzrzwi w Fabi :] <!-- s:] -->
    a TY - 2 masz 😛

    zaczynam przyjmować twoja taktyke i cie za niedługo przegonie ........... domyśl sie z czym ? 😛

  • [quote="MŁODY"]ja mam 4 dzrzwi w Fabi :] <!-- s:] -->
    a TY - 2 masz 😛

    zaczynam przyjmować twoja taktyke i cie za niedługo przegonie ........... domyśl sie z czym ? 😛 [/quote]

    Zdziwilem sie bo ostatnio jak patrzylem to kolo chcial wlasnie chyba 100zl ale za 2 sztuki :zdziwko:
    Bede musial ogladnac na zywca jak wygladaja, to moze sie tez zdecyduje. Bo jak patrze na fotki to mnie jakos nie przekonuja. Nie wiem czemu

  • tak około 100-120 zchodzą po 2 sztuki
    wiec jak zobaczyłem to telefonik i licytacjia :] <!-- s:] -->
    i montaz :hyhy:

    [url=http://img82.imageshack.us/my.php?image=zdjcie315io.jpg][img]http://img82.imageshack.us/img82/4493/zdjcie315io.th.jpg[/img][/url]

    teraz do szcześcia grakuje mi jeszcze : chrom nawiemów , chrom - skóra reczny , skóra kierownica i nakładki na pedały i może jeszcze jakieś drobne dodatki

    zastanowiam sie jeszcze na przyciemnieniem szybek i końcówką tłumiczka np .: 2 trójkaciki

    czy ktoś rozpoznał temat tego malowania 😉 bo nawiewy bym zrobił :]

  • wracają do tematu

    jade w poniedziałek do Czestochowy zobaczyć jak " firma to robi " - chromuja

    ale o czym chciałem poinformowac - mój zapał a zarazem zakup org skóry na dzwignie hamuleca recznego spowodował ze zaczołem oglądac " guzik " od hamulca recznego - dzwigni - i co ???

    i idzie go zdemontować :] <!-- s:] --> jak ??? !

    • opisze to w innym poscie z zdjeciami ( dorobiłem sie w końcu cyfrówki )

    także ramki nawiewów i guzik ida do chromowania

    :looka: został mi ta plastikowa osłona dzwigni recznego jak toś potrzeguje - odstąpie :looka:

  • [quote="MŁODY"]wracają do tematu

    jade w poniedziałek do Czestochowy zobaczyć jak " firma to robi " - chromuja

    ale o czym chciałem poinformowac - mój zapał a zarazem zakup org skóry na dzwignie hamuleca recznego spowodował ze zaczołem oglądac " guzik " od hamulca recznego - dzwigni - i co ???

    i idzie go zdemontować :] <!-- s:] --> jak ??? !

    • opisze to w innym poscie z zdjeciami ( dorobiłem sie w końcu cyfrówki )

    także ramki nawiewów i guzik ida do chromowania

    :looka: został mi ta plastikowa osłona dzwigni recznego jak toś potrzeguje - odstąpie :looka: [/quote]

    O.o bardzo chetnie obadam jak sie demontuje ten guzik 😛 czekam na foty 🙂

  • [quote="Hildek"]O.o bardzo chetnie obadam jak sie demontuje ten guzik 😛 czekam na foty 🙂 <!-- s:) -->[/quote]

    [url=http://fcl.pl/forum/viewtopic.php?p=22822#22822]ZAJRZYJ DO DZIAŁU ZRÓB TO SAM[/url] 🙂

  • mo to ramki nawiewów i guzik poszły do metalizowania :] <!-- s:] -->

  • [quote="MŁODY"]mo to ramki nawiewów i guzik poszły do metalizowania :] <!-- s:] -->[/quote]

    No to czekamy na efekty 🙂

  • Jakoś nie mogę znaleść firmy robiącej takie rzeczy u mnie w pomorskim..... :zly: <!-- s:zly: -->

    A może jest tylko o tym nie wiem....??????? :looka:

  • podeślij materiały na południe... zajmiemy się tym 😉 <!-- s;) -->

  • [quote="Lestek"]podeślij materiały na południe... zajmiemy się tym 😉 <!-- s;) -->[/quote]

    Najlepiej całą Fabię...... :rotfl:

    Byłby efekt........ :hyhy:

  • Hej wszystkim. Następne kratki zrobione. Dodam że na żywo wygląda to jeszcze lepiej. 😄 <!-- s:D -->