Witaj na forum Fabia Club Polska

Światła mijania i podświetlenie deski mrugają

Temat utworzony · 7 Posty · 3208 Wyświetlenia
  • Witajcie

    Może ktoś mi wytłumaczy, dlaczego od pewnego czasu światła mijania wraz z podświetleniem deski rozdzielczej "mrugają". Nie gasną, ale jakby zmniejsza się natężenie oświetlenia. Trwa to zjawisko około 15 minut od uruchomienia silnika, czasem powtarza się "w trasie", co jest bardzo denerwujące, tym bardziej, że często pokonuję odcinek Wrocław-Warszawa wieczorem. Może ktoś z Warszawiaków zna dobrego elektryka, który zająłby się tą usterką. Z góry dziękuję i pozdrawiam
    Paweł
    😉 <!-- s;) -->

  • według mnie cos ci zamokło w instalacji oswietlenia
    przez wode instalacje dostaje masę i mruga musisz spr w komorze silnika czy cos nie jest mokre

  • [quote="paevo"]Może ktoś mi wytłumaczy, dlaczego od pewnego czasu światła mijania wraz z podświetleniem deski rozdzielczej "mrugają".[/quote]

    Kończy Ci się czujnik od wspomagania kierownicy.

  • [quote="MirekS"]

    Kończy Ci się czujnik od wspomagania kierownicy.[/quote]

    Coś w tym musi być, bo ostatnio zaświeciła się kontrolka układu wspomagania

  • [quote="paevo"]Coś w tym musi być, bo ostatnio zaświeciła się kontrolka układu wspomagania[/quote]

    Odłącz na całą noc baterię, u mnie pomogło.

  • [quote="owicz0"]wielka bzdura
    jak masz wspomaganie trw to lezy czujnik momentu skretu 😞 <!-- s:( -->[/quote]

    A wnioskujesz to na podstawie ...., bo nei doczytalem :zdegustowany:
    Skoro u kogos odlaczenie akumlatora pomoglo, to czy masz jakis dowod na to by pisac ze to bzdura?? Jesli nie to schowaj sie ze swoimi radami :kwasny:

  • [quote="owicz0"][quote="MirekS"][quote="paevo"]Coś w tym musi być, bo ostatnio zaświeciła się kontrolka układu wspomagania[/quote]

    Odłącz na całą noc baterię, u mnie pomogło.[/quote]
    wielka bzdura
    jak masz wspomaganie trw to lezy czujnik momentu skretu 😞 <!-- s:( -->[/quote]

    Przeczytałeś parę postów wyżej, że pisałem o czujniku skrętu, więc teraz zgrywasz znawcę, gratuluję :rotfl: pomysłu.