Witaj na forum Fabia Club Polska

Pukanie z przodu

Temat utworzony · 7 Posty · 2550 Wyświetlenia
  • Witam rowniez i zapraszam do rejestracji na forum.
    Zabierze ci to tylko chwilke, a napewno ulatwi korzystanie z forum :mrgreen:
    Co do porady to radze poszukac na forum, bo wydaje mi sie ze podobny problem byl omawiany

  • Prawdopodobnie jest to stabilizator drążka kierowniczego,koszt ok 45 pln,a wymiana bardzo prosta

  • strasznie z ciebie z darli ja unich nie byłem na żadnym przeglądzie,jak byś to robił sam to koszt by był ok 50 pln.

  • [quote="Szeryf"][quote="WRC"]strasznie z ciebie z darli ja unich nie byłem na żadnym przeglądzie,jak byś to robił sam to koszt by był ok 50 pln.[/quote]

    dzięki, wolę założyć oryginalne i przejeździć następne 70 kkm niż jakieś tanie zamienniki i sie bujać z tym po 10-20 kkm, może i sam bym wymienił ale zimno na dworzu wole zapłacić tą stówkę za wymianę :-)[/quote]

    Oryginalne wcale nie znaczy, że lepsze, część zamienników jest lepiej wykonana niż oryginał, powiem więcej siedzę w tym temacie od prawie 10 lat i zjednej " taśmy produkcyjnej" schodzą te same części jedne są pakowane do pudełek z oryginalnymi etykietami producenta, drugie do pudełek jako zamienniki. o różnicy w cenie nie będę mówił bo nieraz dwu, trzy - krotnie wieksza.b Przepłaciłeś 220 zł. Łączniki - 70, gumy - 40. A wymiana to poprostu bajka.

  • No widzezeryfku że sie jeszce dużo musisz uczyć-za ta kase tak jak Mirek pisał mioł byś olej i filtr paliwa.Ale kto woli serwis i darmozjadów ten musi płacić.

  • Ja tam rowniez wolalbym zaplacic, bo ani warunkow ani predyspozycji do takiej wymiany nie posiadam.
    Moje szczescie ze Mirek mieszka niedaleko i jak cos bede potrzebowal wymieniac to sie wybiore do niego na nauki :mrgreen:

  • [quote="Zygus"]Ja tam rowniez wolalbym zaplacic, bo ani warunkow ani predyspozycji do takiej wymiany nie posiadam.
    Moje szczescie ze Mirek mieszka niedaleko i jak cos bede potrzebowal wymieniac to sie wybiore do niego na nauki :mrgreen:[/quote]

    Tylko musisz koniecznie przywieźć browara :mrgreen: