Witaj na forum Fabia Club Polska

[SPOT] Trójmiasto i okolice

Temat utworzony · 407 Posty · 88411 Wyświetlenia
  • No widzę, że tym razem będzie chyba trochę więcej samochodów. Oczywiście ja też się zjawię.
    PS. Posprawdzajcie wszystko w aucie typu (gaśnice, żarówki itp.) bo na pasie na Zaspie zabierają dowody rejestracyjne za byle gówno.

  • mysle ze nie ma co informowac komendanta w nowym porcie, ale z zaspy badz przymorza było by lepiej

  • Skoda Groblewski podziękowała za zaproszenie,ale jednak go nie przyjęła.

    Pan Komendant z Przymorza podziękował za informację o spotkaniu. Nie mają nic przeciwko spotkaniu towarzyskiemu użytkowników i miłośników Fabi.

  • Witajcie...

    Dawno tutaj nie zagladalem ... ale chce potwierdzic swoje przybycie 5tego kwietnia 😄 <!-- s:D -->

    pozdrowka

  • mam trochę ulotek podrukowane,jakby ktoś chciał odebrać je w gdyni lub gdańsku i powkładać za wycieraczki-zapraszam na gg

  • [quote="slawek"]No widzę, że tym razem będzie chyba trochę więcej samochodów. Oczywiście ja też się zjawię.
    PS. Posprawdzajcie wszystko w aucie typu (gaśnice, żarówki itp.) bo na pasie na Zaspie zabierają dowody rejestracyjne za byle gówno.[/quote]

    Ty mnie nie strasz, w sumie pościągałem wszelkie badziewie niezgodne z przepisami ale przez te wszystkie lata szyby mnie jakoś tak pociemniały 😉 <!-- s;) --> Dlatego mam nadzieję, że nie wpadną na pomysł zrobienia nam drobiazgowej kontroli, a mają takie odchyły ostatnio na pasie...

  • ja byłem gadałem,i nawet się nie zjawią jeśli ich do tego nie zmusimy poprzez kogoś wygłup. możemy się spotkać i pogadać i nic się nie będzie działo. Swoją drogą tu się nie ma co nastawiać ze będą trzepać komuś auto. Równie dobrze każdego z nas może policja złapać i przetrzepać podczas kontroli,nie koniecznie na zlocie,więc trzeba być zawsze przygotowany!NIE MA CO DRAMATYZOWAĆ PANOWIE!Pan Komendant był bardzo miły.

  • Wiesz jednak inaczej traktują człowieka podczas kontroli drogowej, a inaczej jak im kto doniesie że jakie pseudo rajdowce trzodę robią. Już 5 lat śmigam z ciemnymi szybami i jakoś nigdy nie było problemu, pewnie dlatego że nie daje im powodu, żeby zaczęli się doszukiwać szczegółów. Dlatego cieszę się że dostali info że to będzie zwykłe spotkanie, a nie jakieś ścigańsko i inna trzoda.

    Pozdrawiam

  • A ja myśle ze nie wydarzy sie nic złego ponieważ wszyscy na tym forum są kulturalni, nie kłócą sie i nie ma z nikim problemu . Więc dlaczego miało by sie cos na zlocie wydarzyć. I mam pytanie. Czy na dwóch pierwszych zlotach policja przyjeżdzała i wszystkich sprawdzała? Możecie sie z moją wypowiedzią nie zgadzac ale takie jest moje zdanie.

  • [quote="17adam"]A ja myśle ze nie wydarzy sie nic złego Czy na dwóch pierwszych zlotach policja przyjeżdzała i wszystkich sprawdzała? Możecie sie z moją wypowiedzią nie zgadzac ale takie jest moje zdanie.[/quote]

    Na poprzedniach dwoch zlotach nikt się do nas nie przyczepil,ani policja,ani straż miejska która się obok nas kręcila. zgadzam sie z twoja opinia 🆗 <!-- s🆗 -->

  • [quote="Icex"]Wiesz jednak inaczej traktują człowieka podczas kontroli drogowej, a inaczej jak im kto doniesie że jakie pseudo rajdowce trzodę robią. [/quote]

    Mogą sobie dostać informacje o zgromadzeniu od ludzi co naprzeciwko placu maja okna,ale co z tego. Na biurku w komisariacie leży pisemko mowiace o spokojnym przebiegu i nie bedzie potrzeby interweniowac :super: <!-- s:super: -->

  • [quote]Czy na dwóch pierwszych zlotach policja przyjeżdzała i wszystkich sprawdzała?[/quote]

    Nikt nie sprawdzał bo było 5 samochodów 😄 <!-- s:D --> a tak poważnie to myślę, że nikt się nami nie zainteresuje bo nie będzie pisków ani ryków silników.

  • slawek na pierwszym spocie było nie 5 a aż 8 aut! :super: <!-- s:super: --> pozdro

  • Koledzy... Na pewno będzie dobrze nie ma sie czym podniecac trzeba tylko przyjechac i zeby bylo nas duuuuuuuuuuuuuzo 😄 😄 😄 😄 😄 😄 😄 😄 <!-- s:D --> a bedzie fajnie miło i sympatycznie...

  • Podpisujcie się temat pod tematem kto będzie
    1.Mariuszek_eu !!!

    1. wasyl i moja Fabcia 🙂 <!-- s:) --> przybędziemy
  • 1.Mariuszek_eu !!!
    2. wasyl i moja Fabcia 🙂 <!-- s:) --> przybędziemy
    3. slawek

  • 1.Mariuszek_eu !!!
    2. wasyl i moja Fabcia 🙂 <!-- s:) --> przybędziemy
    3. slawek
    4. Maly

  • 1.Mariuszek_eu !!!
    2. wasyl i moja Fabcia 🙂 <!-- s:) --> przybędziemy
    3. slawek
    4. Maly
    5. Jimmy najprawdopodobniej spoznie sie... bede okolo 14:30

  • 1.Mariuszek_eu !!!
    2. wasyl
    3. slawek
    4. Maly
    5. Jimmy
    6. WASIOR :super: <!-- s:super: -->