Witaj na forum Fabia Club Polska

[SPOT] Trójmiasto i okolice

Topic created · 407 Posts · 88443 Views
  • Witam po baaarrrdzo długiej nieobecności.
    Ja postaram się również zjawić. :super: <!-- s:super: -->

  • Witam, mam trochę do zrobienia przy autku, ale mam nadzieję że do spotu zrobię najważniejsze i powinienem się zjawić.

    Pozdrawiam

  • czy macie jakies plany odnośnie spotu?no nie wiem czy chcecie cos konkretnego porobic na zlocie lub po?przejechac Świętojańską w "konwoju", isc gdzies usiąść i pogadać,wciągnąc jakąś pizze itp itd. jakby co to piszcie waszą wizję zlotu.pozdro

  • klubowicze z http://www.fabiaclub.pl<!-- w --> też dostali cyne wiec moze tez ktoś od nich wpadnie!niedlugo sie juz spotamy i pogadamy!grzejcie silniki przed 1/4 mili (taki żarcik). do zobaczyska na Skwerze! P.S. nie wszyscy zaglądają na nasze strony więc pospisywalem numery gg od klubowiczow fabiaclub.pl i wyslalem im wiadomosci na gg (w sumie do 60) osob z trojmiasta i okolic.Gdyby chociaz polowa dopisala...

  • ale bekaaaaaaaa, wiecie ze ja dzisiaj bylem i sie wkurzalem ze nikogo nie ma :ups: <!-- s:ups: -->

  • no to do zobaczenia za tydzień...tym razem nie bedziesz sam! 🙂 <!-- s:) -->

  • Witam
    Ja też postaram sie być, na dzień dzisiejszy będę na 99,9%. Co prawda pracuję do 14.00 ale godzinkę sie zerwie, wiec powinienem dotrzeć na 14.00. A macie jakiś konkretny plan, co i jak
    Jeszcze jedno czy będzie można kupić smycze klubowe :?: <!-- s:?: -->
    Jak tak to u kogo :?:
    pozdrawiam

    [color=blue][size=75]P.S. MirekS - połączyłem Twe posty.[/size][/color]

  • słuchaj melony jesli chodzi o smycze to napewno nie bedzie.musialbys sie zglosci do moderatorow np. Zygus lub vanhouse,ale ich nie bedzie na spocie bo za daleko maja.poszukaj na forum jak zdobyc smycz.co do planu to wyglada tak:dalem cyne na forum by pisac swoja wizje spotu i z tego bysmy znalezli jakis kompromis,ale jak widzisz na forum cos za duzo osob nie pisze i generalnie tam pogadamy sobie,ale bedzie raczej zimno na dworzu wiec myslalem by gdzies isc i wypic kawke i zjesc szarlotke.nikt nie odpisal,wiec chyba tam trzeba bedzie sie dogadac.nie wierze ze wszyscy beda jednego glosu,ale moze chociaz jakas mala grupka bedzie chciala sie zawinac gdzies pod daszek.do zobaczenia.

  • [b]wasyl[/b],
    A orientujesz sie ilu nas będzie?
    Pytam o plan, ponieważ jakbym się troche spóźnił to niewiem gdzie szukać

    [color=blue][size=75]P.S. MirekS - połączyłem Twe posty.[/size][/color]

  • [b]vanhouse[/b],
    OK
    będę pamiętał, mój błąd

  • Smyczek narazie nie ma i nie bedzie.
    Najlepiej Panowie wymiencie sie nr tel na PW. Nie bedzie klopotu ze znalezieniem sie

  • proponuje sie wstepnie umowic w jakims konkretniejszym miejscu, bo jednak skwer troszke metrow ma (1/4 mili?)... dzisiaj bylo troche wolnego miejsca kolo oceanarium, moze tam? zreszta niech ludzie z gdyni zadecyduja, maja lepsza orientacje w terenie 🆗 <!-- s🆗 -->

  • Spoty zawsze są przed wejściem do oceanarium .

  • oczywiście pisząc Skwer Kościuszki miałem na myśli plac przed Oceanarium (Akwarium Gdyńskie). Sorry nie wziąłem pod uwagę że nie wszyscy znają Gdynie. Czyli dla tych co nie wiedza:SPOTYKAMY SIE NA SKWERZE KOŚCIUSZKI NA JEGO SAMYM KOŃCU PRZED OCEANARIUM (dalej już nie dojedziecie). a z tą 1/4 mili to żartowałem 🙂 <!-- s:) --> pozdro

  • Ja może wpadne ale nie wiem czy na 100%

  • Na 99% także się pojawię.

  • przepraszam ale niestety odpadam, mam pilny wyjazd i dobrze bedzie jak w sobote wieczorem wroce 😞 <!-- s:( -->

  • ja niestety też odpadam ale życzę jak najlepszego spotu i wstawcie jakieś zdjęcia

  • jeśli o mnie chodzi to nic sie nie zapowiada żeby mnie nie było 🆗 <!-- s🆗 -->

  • Witam ja już się szykuję :super: <!-- s:super: --> będę NA PEWNO....

Log in to reply