Witaj na forum Fabia Club Polska

Halogeny do fabii 2 lift

Temat utworzony · 29 Posty · 4574 Wyświetlenia
  • to by się zgadzało 1400 + 500 +250 + jakieś drobnostki = 2500 zł
    Te 1400 to masz montaż + kodowanie całej jednostki (tak jakbyś zmieniał na wyższy numer)?
    Albo same prace + kodowanie halogenów?

    Dodam że w sklepie skody kupiłem wyłącznik za 95 zł , a lampy można kupić za 300, 350 zł z wysyłką.

  • montował ktoś z kolegów halogeny w ASO jakie to koszta części i robocizny?? Bo jak kiedyś się dowiadywałem to pierwszą rzecza było powiedziane ze moduł może tego nie obsłużyć. moduł z końcówką 085

  • [quote="Q_ba_d"]montował ktoś z kolegów halogeny w ASO jakie to koszta części i robocizny?? Bo jak kiedyś się dowiadywałem to pierwszą rzeczą było powiedziane ze moduł może tego nie obsłużyć. moduł z końcówką 085[/quote]

    Ja jestem na etapie rozeznania co i jak tam jeśli chodzi o kase 🙂 <!-- s:) --> .
    Jaką masz literkę po 085?
    Skąd pochodzisz może się uda mi coś ci polecić?

  • 085 K mam dokładnie, z tego co sie dowiedziałem najlepiej montować 087 najwięcej ma możliwości. Poza aso montaż halogenów, tempomatu kodowanie itp 500 zł z dojazdem do mnie 🙂 uważam że nie ma tragedii, choć koszt samych części to koło 1500 zł 😞 <!-- s:( -->

  • jeżeli chcesz montować tempomat to musisz zmienić sterownik na 087M bo tempomat na nim pracuje a na 085K nie wiem. Warto sprawdzić na vagu/vasie co twój sterownik może obsłużyć .

  • Można prosić nr katalogowe czesci potrzebnych do montażu świateł dziennych z doswietlaniem zakrętów i tempomatu??

  • Jaki masz rocznik produkcji auta.
    Bo w różnych okresach produkcji fabci były różne oznaczenia sterowników.

  • dokładnie to roomster z 2012 roku

  • lampy bez cornera:
    5J0941701BROOM
    5J0941702BROOM
    sterownik:
    6R7 937 087M - z mojej wiedzy wynika że ten sterownik obsługuje tempomat i doświetlanie zakrętów
    wyłącznik:
    5JD 941 531
    drobnostki:
    -wtyczki
    -piny
    -uszczelki itp.
    wiązka elektryczna: Występuje ori wiązka ale żeby ją kupić to trzeba się mocno na trudzić 😄 <!-- s:D --> . W Polsce ona nie występuje w sprzedaży nawet w aso.
    żarówki:
    -h8 - 2 sztuki
    -p21W - 2 sztuki

    To by było chyba na tyle . Jak cosik brakuje to pytaj 🙂