Witaj na forum Fabia Club Polska

Przeglądy serwisowe

Topic created · 254 Posts · 109611 Views
  • [quote="MirekS"][quote="Zygus"]Jak kupie 4l a wleja mi 3.5 to zostanei mi 0.5l. [/quote]
    Chyba Ci nie zostanie bo w interze leją tyle co należy, a na fakturze i tak masz 4 litry.
    [/quote]

    Mi tam zawsze liczono za 3,5-3,55 litra

  • Mi raz wymieniali olej parę lat temu i policzyli mi za 4 litry mimo, iż tyle nie wlali.

  • No coz dzwonilem po paru hurtowniac sklepach i cena oleju MOBIL 1 5W/50 jest porownywalna z cena w ASO, wiec nie bede sie klopotal.

  • [quote="Zygus"]No coz dzwonilem po paru hurtowniac sklepach i cena oleju MOBIL 1 5W/50 jest porownywalna z cena w ASO, wiec nie bede sie klopotal.[/quote]

    Tzn :?: Ile :?: <!-- s:?: -->

  • W zeszlym roku w ASO placilem za 3,5 litra 124 zl, w hurtowni jak dzwonilem to powiedzieli za 4l niecale 140zl, wiec wychodzi prawie to samo.
    Chyba ze znasz Mirek tanszy sklep, poza makro, bo nie mam karty

  • To ja w makro płaciłem 141 zł 😞 <!-- s:( --> .

  • a wiela kasują za wymianę,i filtr.

  • poczytaj znajdziesz w moich poprzednich ................

  • [quote="MirekS"]To ja w makro płaciłem 141 zł 😞 <!-- s:( --> .[/quote]

    Ha widzisz, jednak ASO nie do konca takie zlo. I cena byla bez zadnych rabatow, w poniedzialek wroce z przegladu to napisze jakie ceny teraz maja, obnizone o rabat dla FCP.
    Ciekawe czy tez bede taki wesoly 😛

  • I popytaj o ten rozrząd, bo nie chcę Cię holować z Grudziądza :hyhy: :hyhy: :hyhy: 😛 <!-- s:P -->

  • [quote="MirekS"]I popytaj o ten rozrząd, bo nie chcę Cię holować z Grudziądza :hyhy: :hyhy: :hyhy: 😛 <!-- s:P -->[/quote]

    heheh, juz mowilem przez telefon ze chce zeby to skontrolowali.

  • Wrocilem z przegladu. Jestem zadowolony, choc jak auto zostawialem w serwisie to troche mine mialem nie teges. Zamiast ceny 400zl, ktora podano mi przez telefon, powiedziano mi 550zl. Pozniej jeszcze okazalo sie ze gumy stabilizatora sa do wymiany, na co sie zgodzilem, i cena podskoczyla do 600zl.
    600zl?? niektorzy pewnie zapytaja wiec czemu jestem szczesliwy 😄 <!-- s:D -->
    Juz tlumacze.
    Radosc sprawil rabat dla FCP, dzieki ktoremu zaplacilem o cale 80zl mniej :hyhy:
    A teraz do rzeczy za co tak naprawde zaplacilem:

    Robocizna:

    • przeglad po 45 tys + przeglad roczny (tak to sie jakos u mnei zbiega w czasie, ze robie za jednym zamachem) cena z rabatem 10% - 144zl
    • wymiana plynu hamulcowego ( 3 latka Fabia skonczy w czerwcu) cena z rabatem 10% - 55zl
    • wymiana gum stabilizatora, tuleji gumowych, cena z rabatem 10% - 40zl

    Materialy:

    • Filtr oleju, cena z rabatem 20% - 28zl
    • filtr powietrza, cena z rabatem 20% - 51zl
    • filtr przeciwpylkowy, cena z rabatem 20% - 44zl
    • gumy stabilizatora, cena z rabatem 20% - 17zl
    • plyn hamulcowy, cena z rabatem 15% - 34zl
    • olej Mobil 1 5W/50 (wlano mi 3,2 litra i za tyle oczywiscie policzono) cena z rabatem 15% - 98zl (co daje za litr 30.60zl)

    To by bylo na tyle, ceny zaokraglilem troche, bez groszowych koncowek.
    Takze watpie by ktos mogl mi popsuc humor i nastawienie do ASO :rotfl:

    niestety zostaly mi jeszcze do wymiany klocki hamulcowe (wytrzymaly tylko 45 tys km :zdegustowany: ) oraz do naprawy skrzywiona belka (ale to w temacie [url=http://fcl.pl/forum/viewtopic.php?p=18814#18814]belka[/url] )
    Moze co po niektorych krakusow przekona to korzystania z ASO

  • Super że mają tam takie rabaciki :padam: Czyli na zlocik [b]Zygus[/b] autko masz juz gotowe :hyhy: tylko jechać i wygrywać pucharki :] 😛 <!-- s:P -->

  • [quote="Loni"]Super że mają tam takie rabaciki :padam: Czyli na zlocik [b]Zygus[/b] autko masz juz gotowe :hyhy: tylko jechać i wygrywać pucharki :] 😛 <!-- s:P -->[/quote]

    No praiwe wszystko, bo zostaja klocki do wymiany i skrzywiona belka 😛
    A widze na allegro ze to nie jest tania rzecz

  • [quote="Zygus"]
    Moze co po niektorych krakusow przekona to korzystania z ASO[/quote]

    Napewno nie mnie :hyhy: <!-- s:hyhy: --> .
    Apropo ASO proponuję kolegom i koleżankom zakupić najnowszy nr MOTORU jest tam pięknie opisane o "uczciwości" ASO.

  • [quote="MirekS"]Napewno nie mnie :hyhy: <!-- s:hyhy: --> . [/quote]

    Tak tez myslalem 😛

  • Czy przekona, czy nie przekona, to nie zmienia faktu, że rabaty konkretne, a i bez rabatu ceny są strawne, jak na ASO oczywiście.

  • [quote="kros"]Czy przekona, czy nie przekona, to nie zmienia faktu, że rabaty konkretne, a i bez rabatu ceny są strawne, jak na ASO oczywiście.[/quote]

    Podliczyłem sobie moje koszty robiąc dokładnie to samo co [b]Zygus[/b] i wyszło mi 302 zł, czyli dokładnie połowa 🙂 , a za trzy stówy mam gratisowo do zrobienia 1700km :hurra: . Czyli na zlot do częstochowy i Grudziądza jadę za darmo :super: <!-- s:super: --> .

  • [quote="MirekS"]Podliczyłem sobie moje koszty robiąc dokładnie to samo co [b]Zygus[/b] i wyszło mi 302 zł, czyli dokładnie połowa 🙂 , a za trzy stówy mam gratisowo do zrobienia 1700km :hurra: . Czyli na zlot do częstochowy i Grudziądza jadę za darmo :super: <!-- s:super: --> .[/quote]

    Ale policzyles robocizne rowniez??
    Policz same materialy i zobaczy co wyjdzie 😛

  • [quote="Zygus"]Ale policzyles robocizne rowniez??
    [/quote]

    Tak, wynosi 0zł plus moja dniówka spędzona w garażu przy sączącym się browarku :zdrowko: <!-- s:zdrowko: --> .

Log in to reply