Witaj na forum Fabia Club Polska

Skrzynia biegów

Topic created · 23 Posts · 4485 Views
  • [quote="fabiasdi03"]Przepraszam Cię ale jestem dziewczyną i z czystej ciekawości chciałabym wiedzieć co to może być. Coś w tym dziwnego? Jak dam auto do mechanika to mi powie co to jest. Wtedy mogę tutaj napisać i komuś z podobnym problem ta informacja się przyda.

    Nie wymądrzam się. 😕 Od czegoś te forum chyba jest, nie? :oczy3: <!-- s:oczy3: -->[/quote]

    no wlasnie od czegos, jest a poki co widze ze zanizasz poziom... skoro jestes ciekawa i nie wiesz co to jest za usterka w twoim aucie, jedz do mechanika. Jak bedziesz wiedziala co jest grane napisz. Twoja usterka jest o tyle malo precyzyjna, ze bez sensu pisac np "mialam problem z wrzucaniem 3 i to byl synchronizator" u innego problem z wrzucaniem 3 moze okazac sie luzem na lozysku walka, brakiem regulacji ciegien skrzyni, brakiem oleju itp... objawy te same, a usterki moga byc rozne. Bez sensu drazyc temat.
    btw nie napisalem ze sie madrzysz, tylko czy masz zamiar sie madrzyc z pozyskana tutaj wiedza nie majac podstaw - czytaj uwazniej.

  • Ok rozumiem, tylko po co się tak szybko denerwujesz? Czemu uważasz, że zaniżam poziom? Byłam u mechanika mówiłam mu o tej trójce. Pierwsze ocenił linkę, linki teraz pewna nie jestem. Po weekendzie auto oddaje to napisze po zdiagnozowaniu usterki i na ten czas nie będę zaniżać poziomu 😉

  • [quote="fabiasdi03"]Ok rozumiem, tylko po co się tak szybko denerwujesz? Czemu uważasz, że zaniżam poziom? Byłam u mechanika mówiłam mu o tej trójce. Pierwsze ocenił linkę, linki teraz pewna nie jestem. Po weekendzie auto oddaje to napisze po zdiagnozowaniu usterki i na ten czas nie będę zaniżać poziomu ;-)[/quote]

    uwierz, ze nie byle zdenerwowany nawet przez moment 😛 <!-- s:P -->
    odpowiedz na drugie pytanie masz w moich wczesniejszych postach...

Log in to reply