Witaj na forum Fabia Club Polska

[SPOT] Bielsko-Biała i okolice

Topic created · 281 Posts · 81839 Views
  • No wlasnie nie sprawdzilem w kalendarzu a napisalem z glowy. Ale sie juz poprawilem.
    Grilla oczywiscie jak bedzie sloneckzo to i sie przywiezei. Chetnie bym cos zarzucil na ruszt :mrgreen:

  • Nio i super :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  • No to u pinka trza zrobić spota w jakąś niedziele na początku kwietnia.

  • Może

  • No dwa spoty w kwietniu na bank odpadaja jak dla mnie.
    Zmieniona data tez nie jest zbyt korzystna, bo to tydzien przed zlotem :roll:
    No nic jesli ma byc jakis spot jeszcze przed zlotem to ja obstaje za Czestochowa!! Chetnie bym sie sprawdzil :mrgreen:

  • Skoro tak chcecie wiec spot w Bielsku odbedzie sie w czerwcu! Wiadomo ze dwa spoty w jednym miesiacu to zły pomysł a ja nie bede nalegał! Tak wiec teraz spot jest 23 kwietnia w czestochowie u Adasia! Ja sie niestety nie wybieram bo brak funuszy ale zycze miłej iprezki. Pozdro 😎

  • Bedziesz mial wiecej czasu na organizacje :mrgreen:
    Jakis szlak tutrystyczny musisz wybrac co bysmy mogli pospacerowac troche.

  • [quote="Zygus"]Jakis szlak tutrystyczny musisz wybrac co bysmy mogli pospacerowac troche.[/quote]

    Byle łagodny :mrgreen:

  • [quote="MirekS"][quote="Zygus"]Jakis szlak tutrystyczny musisz wybrac co bysmy mogli pospacerowac troche.[/quote]

    Byle łagodny :mrgreen:[/quote]

    coby zadyszki nie dostać, bo już niestety nie te latka i nie ta kondycja :shock:

  • [quote="Lestek"][quote="MirekS"][quote="Zygus"]Jakis szlak tutrystyczny musisz wybrac co bysmy mogli pospacerowac troche.[/quote]

    Byle łagodny :mrgreen:[/quote]

    coby zadyszki nie dostać, bo już niestety nie te latka i nie ta kondycja :shock:[/quote]

    Damy radę dziadziusie 😉 tylko żeby z kondycją z % było dobrze :mrgreen:

  • Pinek flaszeczki na Klimczoku jeszce niepiłem.

  • [quote="Loni"]Damy radę dziadziusie 😉 [/quote]

    Z Twoją pomocą napewno :mrgreen:

  • [quote="MirekS"][quote="Loni"]Damy radę dziadziusie 😉 [/quote]

    Z Twoją pomocą napewno :mrgreen:[/quote]

    Babcia Loni postara się sprostać takiemu zadaniu 😉

  • [quote="Adaś"]ne przasadzaj Loni, wyglądasz młodziej niż "babcia" :mrgreen: chyba że to ten makijaż itp 😉 <!-- s;) -->[/quote]

    Nio tak Adasiu :mrgreen: jak każda babcia muszę się jakoś maskować 😉

  • No to jak panowie i panie robimy ten spot w Bielsku jak juz bylo obiecane? 25 czerwiec moze byc? Zrobimy grilla nad jeziorkiem i bedzie git no chyba ze chcecie łazic po gorach 😉 licze ze bedzie nas troche 🙂 <!-- s:) -->

  • Prosze kto sie odezwal 😄 <!-- s:D -->
    Ja jestem za, termin wtsepnie mi pasuje. Miejsce rowniez. Plan imprezy rowniez :rotfl:

  • co do terminu ok - miejsce tez jak najbardziej - a wiec oby sie wszystko dopielo i do zobaczenia:D

  • A czy mógłbym prosić o jakieś bliższe godziny o której wyjazd? Bo jeśli przed południem to mogą być schody.

  • [quote="MirekS"]A czy mógłbym prosić o jakieś bliższe godziny o której wyjazd? Bo jeśli przed południem to mogą być schody.[/quote]

    Ale to jeszcze miesiac czasu, bo chodzi o 25 czerwca.
    Wiec godizna narazie nie ustalona.
    Ale raczej bedzie to przed poludniem

  • ja bym był za spotem nad jeziorkiem bo moi mali niezabardzo jeszcze bydom umieli chodzić po górach.

Log in to reply