Witaj na forum Fabia Club Polska

FABKA $iemi

Topic created · 185 Posts · 61998 Views
  • [quote="Siemi"]mam pytanie do osób posiadających fabie vrs czy zderzaki od "eresa" są dłuższe od zwykłych??[/quote]
    => <!-- s=> --> TAK... a o to wymiary poszczególnych modeli:

    [b]Wymiary Škody Fabii (przed / po face liftingu):[/b]
    Długość: 3960 mm / 3970 mm
    Szerokość: 1646 mm / 1646 mm
    Wysokość: 1451 mm / 1436 mm
    Rozstaw osi: 2462 mm

    [b]Wymiary Škody Fabii Combi (przed / po face liftingu):[/b]
    Długość: 4222 mm / 4232 mm
    Szerokość: 1646 mm / 1646 mm
    Wysokość: 1452 mm / 1449 mm
    Rozstaw osi: 2462 mm

    [b]Wymiary Škody Fabii Sedan (przed / po face liftingu):[/b]
    Długość: 4222 mm / 4232 mm
    Szerokość: 1646 mm / 1646 mm
    Wysokość: 1449 mm / 1452 mm
    Rozstaw osi: 2462 mm

    [b]Wymiary Škody Fabii RS:[/b]
    Długość: 4002 mm
    Szerokość: 1646 mm
    Wysokość: 1441 mm
    Rozstaw osi: 2462 mm 😉

  • super dzięki 🙂 <!-- s:) -->
    rozumiem ze długość to od prawej strony do lewej a szerokość to jakby inaczej glebokosc??

    Rzeczoznawca wycenił na 4600plny wiec powinienem się spokojnie wyrobić gość potwierdził zdarzenie w PZU są gotowi do wypłaty która ma wpłynąć na dniach.

  • sprooooooo kasy za to masz 2 zderzaczki od rs lub te co ci podesłałem + malowanko

  • zastanawiam sie fajne są te XXL tyle ze do nich trzeba by było jakieś progi dołączyć aby z boku nie wyglądało auto łyso. gdybym miął jakieś montować to raczej jakieś proste bez zbędnych przetłoczeń. Co do rs musiałbym schować w przednim cooler dlatego potrzebne mi sa jego wymiary a najlepiej było by stanąć obok fabi z takim zderzakiem. ogólnie koncepcja którą posiadałem dotychczas bardzo mi sie podoba tyle ze jest kosztowna ponieważ klejenie plastikiem tronke kosztuje.

  • [b]Siemi[/b] xxl wygladaja kozacoko tez je chcialem brac do swojej fabi ale postanowilem ze sprzedaje fabie co do progów musowo

    ziomek z fabiaclubu ma xxl na sprzedaż (przynajmiej kiedys mial) odezwij sie do niego moze ma je jeszcze

    biała fabia ma ja tez na polskiej jezdzie


    a nawet mi sie udalo znalesc
    http://www.polskajazda.pl/Samochody/Skoda/Fabia/7085<!-- m -->

  • [quote="Siemi"] Co do rs musiałbym schować w przednim cooler dlatego potrzebne mi sa jego wymiary a najlepiej było by stanąć obok fabi z takim zderzakiem.[/quote]

    Dużooo masz w nim miejsca z zewnatrz nic nie zobaczysz ale ten rs jest jakby bardziej wypukły dzieki czemu ma obszerniejsze wnetrze pod te coolery 😉 <!-- s;) -->

  • zdecydowałem ze tylni będzie taki jak miałem czyli seria wygładzona z listew co do przodu jeszcze nie do końca wiem ale wymyśliłem :chytry: <!-- s:chytry: --> vrs lecz wygładzony z przetłoczenia wzdłuż o ile cooler zmieści mi się i tu jest mały zong bo dowiem się jak zakupie i przymierze

  • chce uzyskać mniej więcej taki efekt przedniego zderzaka jak na foto tu mój mały retusz komputerowy:

    http://picasaweb.google.com/siemi8304/Fabia#5433745796274276162<!-- m -->

  • w jaki sposob chcesz to łączenie "scalic" ? no podstawke pod rejestracje to latwo odczepic ... ciekawy projekt

  • Ladna koncepcja semi 🙂 W mojej zderzak jakis medyk scalil z blotnikiem. ladnie to wyglada, ale peka. Za duzo szpachli 😞 <!-- s:( -->

  • wiec mam takich magikowi którzy kleją plastikiem. Obecny przedni i ten tylni który został rozje.. robiłem u nich. Jeździłem rok i nic nie pękało. Były zaklejone miejsca po czarnych listwach. Obecnie tylni już kupiłem i jest w trakcie klejenia co do przedniego dziś zakupiłem rsa 😄 i z tego co widzę pod ta podkładka na rejestracje będzie trzeba wyciąć zderzak bo bardzo to wystaje do przodu zastąpi się to kawałkiem plastiku. co do scalania zderzaka z błotnikiem myślę ze to kiepski pomysł ponieważ to są rożne materiały oraz to łączenie raczej pracuje :dobani: <!-- s:dobani: -->

  • Efekt wizualny fajny, ale pozniej jak to wszystko peka-nie polecam. Tez sie zastanawiam nad kupnem RSa, tylko, ze ja mam "body" wiec troszke trzeba bedzie przerobic 😞 <!-- s:( --> Poza tym to modyfikacji jest duzo.

  • Masz poszerzone nadkola?? wrzuciłbyś jakieś fotki 🙂 <!-- s:) -->

  • widze ze szeroko jest co do alu dalbym minimum 9' szerokie

  • Albo dystanse, tylko sie troszke boje 😕 <!-- s:/ --> Czy to bedzie wytrzymale

  • ja jezdzilem na dystansach jakiś czas temu. Ogólnie wszystko było ok z doświadczenia wiem ze nie warto oszczędzać na dystansach i postawiłbym na szpilki np sparco dużo lepsze to rozwiązanie od śrub.

  • Jak Ci sie na dystansach jezdzilo?? Bo ja mam w planach zmienic tez silnki, tylko nie wiem kiedy. Dystanse i sruby gdzie najlepiej kupic??

  • na 15" 7" szerokich było elegancko zmieniłem kola bo mi design nie pasował oraz chciałem mieć naciąg opon. Naprawdę polecam nie jest to tania zabawa lecz warto. Czuć ze koła mocniej są "przyssane" do piast. Jestem z wawy i kupowałem u tomsona osobiście ale tu masz link w razie co :

    http://www.tomson.com.pl/<!-- m -->

    wiele ciekawych rzeczy maja a jak nie maja to sprowadzą :hyhy: nie polecam tanich i nie pewnych rozwiązań dawno dawno temu na CC miałem badziewie i było do dupy

  • Thx wielkie:)

Log in to reply