Witaj na forum Fabia Club Polska

Spot Katowice / Kraków i okolice

Topic created · 2963 Posts · 264588 Views
  • [quote="trzebol"]daje to pod watpliwosci...skoda by bylo.. :hurra: <!-- s:hurra: -->[/quote]

    O widze szwagier ze zawitales wkoncu do nas na forum 😄
    No krakusy jest okazja wkoncu sie spotkac i poznac, nie zmuszajcie mnie bym pisal do kazdego osobiscie :cisza:

  • [b]Zygus[/b] pomysł naprawdę :super: oby było takich spocików więcej 🆗 i jeśli chodzi o mnie to ja chętnie bym wpadła ale obawiam się że z przyczyn dość poważnych jednak nie będę w stanie przyjechać :rozpacz: oczywiście całym :serce: będę z Wami bo napewno będziecie godnie reprezentowac Nasz kochany clubik [b]FCP [/b] :super: <!-- s:super: -->

  • [quote="Zygus"]
    O widze szwagier ze zawitales wkoncu do nas na forum[/quote]

    w sumie by zmobilizować FCP, by cos z tego spota wyszlo, ze spolnego spota :piwo: :super: <!-- s:super: -->

  • jak w piątek 26.01 o 19.00 to też jestem

  • pod warunkiem ze
    z Krakowa stawi sie co najmniej w 5 autek

    to i ja przyjade - poświece 100 pln 🆗 <!-- s🆗 -->

  • [quote]pod warunkiem ze
    z Krakowa stawi sie co najmniej w 5 autek [/quote]

    Juz sa 3 :super: <!-- s:super: -->

    Szkoda Loni ze Cie zabraknie, ale moze jeszcze DIO cie namowi 😄

  • [quote="Zygus"]
    ... szkoda Loni ze Cie zabraknie, ale moze jeszcze DIO cie namowi 😄 <!-- s:D -->[/quote]

    [b]DIO[/b] próbował ... :hyhy: ale nie o to chodzi bo naprawdę bardzo bym chciała z Wami się spotakać :zdrowko: ... ale ... niestety 😞

    Ps. przecież wiesz [b]Zygus[/b] że prawie żadnego spocika nie odpuściłam 😛

  • [quote="MŁODY"]pod warunkiem ze
    z Krakowa stawi sie co najmniej w 5 autek [/quote]nie no chyba wiecej bedzie skody 🆗 <!-- s🆗 -->

  • [quote="Loni"]naprawdę bardzo bym chciała z Wami się spotakać :zdrowko: [/quote]z chrzanowa nie jest daleko dobrym autkiem szybko sie dojedzie do krakowa 🆗 <!-- s🆗 -->

  • [quote="trzebol"][quote="Loni"]naprawdę bardzo bym chciała z Wami się spotakać :zdrowko: [/quote]z chrzanowa nie jest daleko dobrym autkiem szybko sie dojedzie do krakowa 🆗 <!-- s🆗 -->[/quote]

    ... oczywiście masz racje 🆗 ale nie w tym rzecz ... naprawdę raczej nie dam rady- tak mi przykro :rozpacz:

  • no FABIARZE z Chorzowa , Katowic , Zabrza ruszać ............... i na Kraków

  • [quote="MŁODY"]no FABIARZE z Chorzowa , Katowic , Zabrza ruszać ............... i na Kraków[/quote] im wiecej tym mniej skoda :piwo: <!-- s:piwo: -->

  • braciszku nie czaruj tu tak bo i tak fabia jest bez porownania lepsza :hurra: oczywiscie od ibizy 🆗 <!-- s🆗 --> :ok

  • [quote="basiula"]braciszku nie czaruj tu tak bo i tak fabia jest bez porownania lepsza :hurra: oczywiscie od ibizy 🆗 <!-- s🆗 --> :ok
    [/quote] sie okaze sister :piwo: :piwo: :super:

  • Ja jeśli znajdę chwilkę to też na pewno się zjawie, ale o tym bliżej spotu!

  • Kurde ale z wami cos zrobic to jest normalnie porazka. Napisalem do chyba 20 osob info na gg albo wyslalem mejla, i raptem 2 osoby poswiecily swoj cenny czas i cos odpisaly. SZOK :mur: <!-- s:mur: -->

  • Myślę że będę... 🆗 <!-- s🆗 -->

    ale mail`ika nie dostałem 😞

  • [quote="Zygus"]Kurde ale z wami cos zrobic to jest normalnie porazka. Napisalem do chyba 20 osob info na gg albo wyslalem mejla, i raptem 2 osoby poswiecily swoj cenny czas i cos odpisaly. SZOK [/quote] :rozpacz: :rozpacz: <!-- s:rozpacz: --> nieprzejmuj sie lepiej pare osob niz wogole

  • malutko nas bedzie tylko zeby nie było, że jaki pierwszy spocik taki cały rok bo czarno to widze wiec.....

  • bedzie dobrze Zygus - sie nie martwi :dontgetit: <!-- s:dontgetit: -->

Log in to reply