Witaj na forum Fabia Club Polska

Spot Katowice / Kraków i okolice

Topic created · 2963 Posts · 263037 Views
  • Może to ta zima tak na wszystkich działa 😛 <!-- s:P -->

  • proponuje jeśli teraz w kato to :
    24.02.2012 o 15:00 ? Może pod Magro na DTŚ ? bopod silesią może być problem z mijescem chba ze koło shela ??

  • a moze by tak piatkowe wieczory 18,19 kiedys bylo w krk i sporo aut sie zjawilo

  • [b]manii[/b] dobrze gada 🙂 <!-- s:) -->

  • nie chce być pesymistą itd ale... piatek 18 ... wiekszosc ludzi ledwo prace konczy 😞 i zeby przejechac np jak na z gliwic to średnio a byłbym chętny na spot 🙂 🙂 🙂 i nie żebym chciał pod siebie to ustalać 😛 ale ktoś gdzies kiedyś napisał albo powiedział ze raz krk a raz kato 🙂 <!-- s:) -->

  • zawsze moze byc raz krk a raz kato tyle ze jak widac to ciezko cos ustalic na niedz od dluzszego czasu, bo albo ludziska siorbią rosół u teściowej albo nie sa w stanie prowadzic po sobocie jak to mowia dupka by chciala a nogi nie moga....moze byc nawet 20

  • ja ogolnie koncze robote o 16:15 🙂 potrzebuje ok 50 - 60 min zeby znaleźć się w krk okolicach makro 😛 ale 20 brzmi fajnie jak się cieplej zrobi to bedzie fajna pore bo można gdzies przejechać jkieś fajne foty strzelić i w ogóle tak z kozaka 😄 tadam 😄 <!-- s:D -->

    ps. musze zobaczyć mody Sida 😛

  • to mam rozumieć że spotów już wogóle nie będzie ?? ok

  • a wczoraj mialem napisac ze "temat do zamknięcia"

  • Wszędzie ludzie się umawiają na spoty, a u nas taka cisza.. Brakuje już pomysłów jak ożywić ten temat 😞 <!-- s:( -->

  • Nie chce się za bardzo wypowiadać bo na dzień dzisiejszy moja fabka nie jest na chodzie ale moim skromnym zdaniem [b]manii[/b] ma dobry pomysł z tym piątkiem wieczorkiem 🆗 <!-- s🆗 -->

  • [quote="zecke"][b]mari0[/b] a w Jaworznie jakie tereny znasz? :hyhy: <!-- s:hyhy: -->[/quote]

    A4 :hyhy:

  • [quote="Loni"]Nie chce się za bardzo wypowiadać bo na dzień dzisiejszy moja fabka nie jest na chodzie ale moim skromnym zdaniem [b]manii[/b] ma dobry pomysł z tym piątkiem wieczorkiem 🆗 <!-- s🆗 -->[/quote]

    Loni co sie stało???

  • [quote="wroni"][quote="Loni"]Nie chce się za bardzo wypowiadać bo na dzień dzisiejszy moja fabka nie jest na chodzie ale moim skromnym zdaniem [b]manii[/b] ma dobry pomysł z tym piątkiem wieczorkiem 🆗 <!-- s🆗 -->[/quote]

    Loni co sie stało???[/quote]

    No cóż, oprócz "wybuchów" pod maską (pewnie głowica znowu do roboty itd...) to jeszcze dowodzik rej. poleciał 😉 więc póki co fabka stoi i powoli próbuję doprowadzić ją do życia 🙂

  • [quote="Loni"][quote="wroni"][quote="Loni"]Nie chce się za bardzo wypowiadać bo na dzień dzisiejszy moja fabka nie jest na chodzie ale moim skromnym zdaniem [b]manii[/b] ma dobry pomysł z tym piątkiem wieczorkiem 🆗 <!-- s🆗 -->[/quote]

    Loni co sie stało???[/quote]

    No cóż, oprócz "wybuchów" pod maską (pewnie głowica znowu do roboty itd...) to jeszcze dowodzik rej. poleciał 😉 więc póki co fabka stoi i powoli próbuję doprowadzić ją do życia 🙂 [/quote]

    Służę pomocą jak cos 🙂 daleko nie mam 🙂

  • [b]wroni[/b] ślicznie dziękuję :zawstydzony: na Ciebie to zawsze można liczyć :kwiatek: póki co zbieram potrzebne części więc idzie powolutku, w razie potrzeby pomocy na pewno dam znać 😉 <!-- s;) -->

  • jakbys potrzebowala czesci i kogos kto ewentualnie glowice zrobi to mam namiar na olkusz warsztat a czesc po promo cenach od mojego Taty 🙂 <!-- s:) -->

  • dobra bez zbędnego pie%$*@!^&? kiedy jaki spot ?! ponad 4 miechy od ostatniego upłyneły 😮

  • I wygląda na to, że nie będzie go w najbliższym czasie bo ekipa jest strasznie obojętna w tej sprawie 😞 <!-- s:( -->

  • 15.03 o godzinie 19 w Kryspinowie "Skansen smaków" OCP ma spota poza kapi wybiera się ktoś od nas ?

Log in to reply