Witaj na forum Fabia Club Polska

Cb radio w fabce

Topic created · 3 Posts · 1332 Views
  • Witam klubowiczów
    🆗 <!-- s🆗 -->

    Mam mały problem z cb radiem bowiem jak widomo cb radio jest podłączone do gniazda zapalniczki to jest oczywiste . Ale mnie to gniazdo denerwuje ponieważ jest cały czas aktywne. Dużo jeżdze na krótkich odcinkach i znudziło mi się cały czas włanczać i wyłanczać cb. :mur: Dlatego moje pytanie brzmi czy jest możliwość podłączenia gniazda zapalniczki pod stacyjke tak jak to jest zrobione ze zwykłaym radiem . Wtedy wyciągając kluczyk miał bym problem z głowy. :?: :?: :?:

    prosze o pomoc z góry wielkie dzięki :hurra:

  • Ja powiem tak 🙂 Pojechałem do serwisu skody. Pogadałem z elektrykiem i za 50 pln ukrył mikabel od anteny cb w tunelu (coprawda teraz zawsze antenta ze mną ale to mały problem) zamontował radio w taki sposób, że wogóle nie ma broblemu go wymontować i odłączyć. oraz co najważniejsze zrobił mi podłączenie CB bezpośrednio pod elektrykę zapłonu więc mam gniazdo zapalniczki nadal wolne:) A zawsze kiedy wyciągasz kluczyk ze stacyjki CB radio mówi grzecznie dobranoc 🙂 <!-- s:) -->

  • A wiesz może kolego pod co się podłączył ten twój elektryk :?: znajomi radzą aby się podłączyć pod zwykłe radio ale moim zdaniem to zły pomysł zakłucenia :dobani: <!-- s:dobani: -->

Log in to reply