Witaj na forum Fabia Club Polska

[F2] Podświetlenie drzwi.

Temat utworzony · 1 Posty · 1590 Wyświetlenia
  • [b]Witam Serdecznie ! [b][/b][/b]

    Przed napisaniem tego nowego tematu użyłem lupki ale niestety nie udało mi się znaleźć żadnych konkretnych informacji. Dzisiaj jeżdżąc swoim fabiolotem zauważyłem, ze znikło mi podświetlenie przełączników od podnoszenia szyb i podświetlenie tej gałeczki od regulacji lusterek i podgrzewania. Miał może ktoś taki problem od czego warto było by zacząć naprawę ? Zauważyłem również, że dzieje się coś takiego że czasem się przykładowo przeprogramuje przełącznik od szyby pasażera w drzwiach kierowcy tzn że przykładowo jak naciśniemy go na maxa to automatycznie opuszcza szybę na dół ale jak już pociągniemy go w celu zamknięcia to zamknie przykładowo do połowy i podczas chęci naprawy łopatologicznej tego przyciskami wkońcu szyba opadła i ani przyciskiem od strony kierowcy ani od pasażera nie można było jej podnieść do momentu zgaszenia auta i wyciągnięcia kluczyków potem problem zniknął. Tylko podświetlenie nie wróciło 😢 😢 😢 <!-- s😢 --> może to mieć coś wspólnego ze sobą? I zaobserwowałem również że jest ten przycisk od wyłaczenia alarmu w środku to on normalnie ma podświetlenie. I ogólnie wszystkie inne funkcje w sensie centralny chodzą normalnie. Dziękuje za każdą informację. A jeśli już był taki temat to prosiłbym podlinkować.