Witaj na forum Fabia Club Polska

Majkel98 - Zawsze miło się przywitać

Temat utworzony · 2 Posty · 1509 Wyświetlenia
  • Witam wszystkich forumowiczów! Nazywam się Michał, chodzę do techniku o profilu Technik Pojazdów Samochodowych, jestem Tarnobrzega i posiadam niezawodny samochód, który jest tematem tego forum 😉 Mój egzemplarz to Skoda Fabia Kombi z roku 2001. Silnik, który ją napędza to potężne 1.9 SDI o mocy 64KM, niby mało, ale przez to, że samochód lekki, a moment w miarę duży to na światłach jestem w stanie wyprzedzić niejedną mocniejszą benzynę. Kocham to autko za jego niezawodność, niskie ceny części i pakowność (rowerek wchodzi bez problemu, czego nie może zaznać mój kolega z BMW 😉 ). Autko odziedziczyłem w spadku i od listopada doprowadzam do stanu używalności (usuwam wiele popularnych dla tego modelu usterek, których dziadek nie mógł naprawić, gdyż nie szukał odpowiedzi w Internecie 😉 <!-- s;) --> ). Rzeczy takie jak błąd ABS, cieknące tylne drzwi czy mrugające światła przez czujnik wspomagania już za mną i obecnie autko jeździ bezproblemowo. Mam nadzieję, że forum będzie mi pomocne w wielu zagwozdkach jak i ja będę mógł pomóc dzięki nabytemu doświadczeniu.
    Dzięki za przyjęcie!
    Pozdrawiam
    [img]https://images82.fotosik.pl/612/a65ac2d87f8e2600gen.jpg[/img]

  • Witamy na [b]FCP[/b] 😉 <!-- s;) -->