Witaj na forum Fabia Club Polska

[F1] Oświetlenie, mostkowanie bezpieczników

Topic created · 3 Posts · 4583 Views
  • Witam. Mam pytanie co do mostkowania bezpieczników. Chodzi o bezpiecznik od pozycji oraz podświetlenia zegarów (nie sprawdzałem jeszcze czy jest to pod jeden bezpiecznik). Schemat wskazuje że być może na kilka bo jak dobrze pamiętam pozycje są stronami, oraz są dwa bezpieczniki z symbolem zegarów. Otóż chodzi o to by zmostkować bezpiecznik od oświetlenia przy otwartych drzwiach do podświetlenia zegarów/świateł pozycyjnych. Wtedy by przygasały po jakimś czasie razem ze światłami wnętrza. Obawa w tym że jest to sterowane komputerem i ciekawe jak na to zareaguje + czy nie spali się instalacja np. przy włączonych pozycjach i otwartych drzwiach. Ktoś może się tym interesował. Pozdrawiam.

  • Nie bardzo rozumiem jaki efekt chcesz uzyskać? Po wejściu do samochodu zapala się licznik z lampką podsufitki? Czy przygaszanie podswietlenia zegarów w czasie jazdy

    wysłane z telefonu

  • Tak, podświetlenie zegarów po otwarciu zamka, otwarciu drzwi. Żeby prócz swojej funkcji ze światłami działały razem ze światłami przy otwartych drzwiach, tych w podsufitce co przygasają po czasie.

Log in to reply