Witaj na forum Fabia Club Polska

Skoda 14 benzyna lpg

Temat utworzony · 4 Posty · 1693 Wyświetlenia
  • witam mam problem z fabią .mianowicie nie chce odpalić na b[color=#FF0000]en[/color]zynie wyłącznie na gazie a jak już zaskoczy to wchodzi nz 5 tyś obrot potem zwalnia do 2 tyś ( na początek wyczyściłem wtryskiwacze jeden już prawie nie dawał paliwa teraz ładnie pryskają . tłumik ma 3 miesiące ) komp pokazał błąd czujnika tęperatury i czujnik położenia wałka rozrządu ale po skasowaniu wyświetlił się tylko ten od t[color=#FF0000]em[/color]peratury wie ktoś co to może być

    [color=#FF0000][size=85]edycja:
    szanuj język ojczysty [warzo][/size][/color]

  • Jeśli silnik myśli że masz aktywne mrozy lub sachare to dawkowanie paliwa będzie dostosowane do tego co sterownik silnika myśli. Wymienić czujnik a przed tym sprawdzić czy na przewodach do niego nie widać uszkodzeń

    wysłane z telefonu

  • dzięki miałem zamiar wymieniać po kolei . ale świateko zabłysło hehhe dzięki jeszcze raz

  • [quote="Artur_jaw"]Jeśli silnik myśli że masz aktywne mrozy lub sachare to dawkowanie paliwa będzie dostosowane do tego co sterownik silnika myśli. Wymienić czujnik a przed tym sprawdzić czy na przewodach do niego nie widać uszkodzeń

    wysłane z telefonu[/quote]

    A jeśli w mojej 1.4 mpi(only Pb), na ciepłym silniku odrobinę ciężej odpala... Na zimnym nawet dynamiczniej jeździ, na ciepłym trochę dłużej się rozpędza...
    To też może być wina czujnika ?