Witaj na forum Fabia Club Polska

Fotele przednie Fabia 1 sedan

Temat utworzony · 3 Posty · 5035 Wyświetlenia
  • Witam jeżeli temat był proszę mnie okrzyczeć i nakierować
    Chciałbym wymienić przednie fotele w mojej Fabi . Przyczyna prosta potrzebuje wygodniejszych na dłuższe trasy.
    Z jakich samochodów pasują przednie fotele oczywiście wygodniejsze od seryjnych bardziej trzymające . Oczywiście chciałbym to zrobić jak najprostszym sposobem najlepiej beż żadnych modyfikacji.
    Proszę o odpowiedzi .

  • [quote="jogotrapeusz"]Oczywiście chciałbym to zrobić jak najprostszym sposobem najlepiej beż żadnych modyfikacji.[/quote]
    Przy tego typu tematach nie powinno być mowy o modyfikacjach, chyba że komuś życie niezbyt miłe.

    Jakiś czas temu w ASO facet opowiadał mi w kontekście różnych przeróbek samochodu, że ma jednego klienta, który wstawił do Fabii fotele z Octavii i to zdaje się w wersji RS, właśnie z uwagi na poprawę komfortu jazdy w dłuższych trasach. Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć tyle, że fotele w Fabii 1 były wygodniejsze niż w F2. Nie polecam więc przekładki z Fabii 2 🙂 <!-- s:) -->

  • To nie muszą być fotele ze Skody w grę wchodzą wszelkie marki chodzi o wygodę . Jeżeli z Fabii 2 są jeszcze mniej wygodne to nie kupie tego samochodu nigdy 🙂 <!-- s:) -->. Fotele mogą zupełnie nie pasować pod względem wizualnym , na to są sposoby .