Witaj na forum Fabia Club Polska

Fabia I 1.9 tdi problem z szybą pasażera - pomocy

Temat utworzony · 2 Posty · 2104 Wyświetlenia
  • Witam wszystkich, a mianowicie mam powazny problem z szyba pasażera, szyba nie dziala tak jak powinna, problem polega na tym ze 2 maksymalnie 3 dni dziala a pozniej nic,nie dziala podswietlenie oraz nie raguja zadne przyciski szyby, jesli rozlaczymy zasilanie na jakis czas to powraca do stanu w ktorym znowu dziala , auto postoi w garazu jedna noc i rano znowu nic, jesli chodzi o przelotki i przewody w nich oraz kostki wszystko jest ok , podnosnik szyb jest nowy oryginalny skody oraz silnik tez nowy oryginalny skody, lusterko oczywiscie tez nie dziala prawe podobnie jak ta szyba. Mam zamontowany sterownik centralnego zamka na pilota z domykaniem szyb i zastanawiam sie czy on czasem nie robi tutaj czegos ze przestaje to dzialac, sterownik jest firmy AMT- zakladal go elektryk wiec nie wiem jak to zostalo wykonane. prosze o pomoc w tej sprawie poniewaz 1 dzien mojej radosci z uzywania prawej szyby bardzo szybko sie konczy i powracam ciegle do tego samego tematu, bede wdzieczny za pomoc w tej sprawie. chetnie odpowiem na wasze pytania dotyczace mojego problemu. pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje ze znajdzie sie osoba ktora pomoze mi w tym wszystkim.

  • Cześć proponuję napisać na PW do kolegi [b]MarekFabia[/b] to taki spec od naszych poznańskich Fabek 😉 <!-- s;) -->