Witaj na forum Fabia Club Polska

[F1] zamek centralny

Topic created · 4 Posts · 1305 Views
 • Witam,
  Zauważyłem że Od jakiegoś czasu po zamknięciu drzwi pilotem i ponownym zamknieciu ( taki czasem mam odruch) drzwi kierowcy otwierają sie, tak jakbym kliknal przycisk otwórz. To samo jest przy uzywaniu z kluczyka. Czy tak powinno może być? 😛

 • Widzę że robisz tak jak ja.Tonie jest normalne bo u mnie po takiejakcjo zostajż nadal zamknięte.Zastanawia mnie tylko jedno.Jak zamkniesz je to są zamknięte, ale przy próbie ponownego zamknięcia otwierają się tak?Jeśli nic nie zrobisz nie zamkną się np po 30 sek.(jak nie otworzysz ich klamką)?U mnie tak jest.

 • Tak, jeżeli nie otworzę żadnych drzwi, to się zamkną po 30 sekundach. Aczkolwiek zastanawia mnie czemu otwierają się po naciśnięciu tego przycisku. Czy może mieć na to wpyw, to, że ktoś mi się włamywał i uszkodził trochę wkładkę zamka?

 • Podepnę się pod temat 🙂 <!-- s:) -->

  Potrzebuję zakupić kilka szt. złączki jak w na obrazku poniżej ale nigdzie nie mogę samych takich złączek znaleźć 😕 Wszędzie są w zestawie z siłownikiem.
  Kostka łączy pręt z siłownika z prętem zamka w drzwiach.

  Jeśli ktoś ma na sprzedanie / wie gdzie można dostać bardzo proszę o kontakt 🙂

  [url=http://s1354.photobucket.com/user/jerry1333/media/Selling/IMAG0172_zps0f70b55b.jpg.html][img]http://i1354.photobucket.com/albums/q699/jerry1333/Selling/th_IMAG0172_zps0f70b55b.jpg[/img][/url]

Log in to reply