Witaj na forum Fabia Club Polska

ŠKODA Fabia numerem jeden polskiego rynku!

Topic created · 9 Posts · 6865 Views
 • Rynkowa dominacja ŠKODY na polskim rynku trwa już od ponad czterech lat. Teraz do szerokiego grona osiągnięć na tym polu marka może dopisać kolejny sukces: pierwsze miejsce Fabii wśród samochodów najczęściej wybieranych przez polskich kierowców.
  Od 2005 roku, kiedy ŠKODA po raz pierwszy została liderem na rynku motoryzacyjnym w Polsce, podstawowe wartości każdej ŠKODY, jak przemyślane rozwiązania, przestrzeń, doskonała relacja ceny do jakości i niskie koszty późniejszej eksploatacji stały się już dobrze znane kierowcom w naszym kraju. To właśnie dzięki nim wszystkie modele czeskiego producenta okupują czołowe lokaty w zestawieniach swoich segmentów, a w klasyfikacji marek ŠKODA pewnie zajmuje przez cały czas pozycję ulubionej marki Polaków, w wynikach rejestracji wyprzedzając blisko o 5,5 tysiąca szt. kolejnego rywala.

  W lipcu faworytem Polaków została Fabia. Nietrudno zrozumieć motywację kupujących: ich serca wygrywa atrakcyjnym wyglądem i dynamicznym charakterem, do rozumów przemawiając nowoczesnymi rozwiązaniami z zakresu napędu i bezpieczeństwa. Dobrze znany już Klientom model jest przez cały czas udoskonalany, by dostarczać produkt możliwie najbardziej nowoczesny i zgodny z najnowszymi trendami. Fabia przeszła kolejną modernizację w styczniu tego roku, zyskując nowe kierownice i gałki zmiany biegów oraz logotypy.

  Pierwsze miejsce w zestawieniu rynkowym to wielkie osiągnięcie tego modelu i dowód nie tylko na nieustającą, ale wręcz rosnącą w ogromnym tempie jego popularność – w porównaniu do tego samego miesiąca rok temu, osiągnięto wynik lepszy aż o 86%. Bestsellerowe auto czeskiego producenta wyszło też na prowadzenie w tabeli sprzedaży nowych samochodów od początku tego roku. W całym 2013 zarejestrowano już 6 820 Fabii, co oznacza niesłabnący i stabilny wzrost powodzenia tego modelu - w porównaniu do analogicznego okresu z poprzedniego roku, wynik poprawiono aż o 11%. Może to być dla producenta powód do wielkiego zadowolenia, biorąc dużo uwagę skromniejszy wzrost rynku w tym okresie, wynoszący niecałe 2%.

  Z wynikiem 1076 sztuk Fabia wyprzedziła w poprzednim miesiącu kolejny samochód w zestawieniu o 204 egzemplarze. Okazał się nim nikt inny jak... kolejny model ŠKODY - Octavia! Razem z Fabią tworzą niezwyciężony tandem, do którego żaden z konkurentów na rynku nie jest się w stanie nawet zbliżyć.

 • Wow. To super;)

 • Naprawdę. Super. To duża nominacja dla tego samochodu 🙂 <!-- s:) -->

 • I bardzo dobrze. Skody to naprawdę solidne auta - ten konkretny model w szczególności.Odbiegając odrobinę od tematu, to w Czechach ciężko spotkać auto inne niż skoda a na takie autostrady jak tam mają potrzeba czegoś solidnego.

 • super 🙂 tylko mnie to przekonuje żeby dalej jeździć Fabią 🙂 <!-- s:) -->

 • Skody to solidne auta.

 • Każdy wie ,że Skoda to najlepszy samochód.

 • Mam skodę od wielu lat , wielu moich znajomych również je ma i wszyscy uważamy,że skoda jest numerem jeden.

 • Nie mam wątpienia skoda to numer jeden.

Log in to reply