Witaj na forum Fabia Club Polska

51% Polaków obawia się utraty pracy

Topic created · 6 Posts · 7219 Views
 • Czego obawiają się Polacy? Ponad 40% z nich obawia się choroby, blisko 40% boi się o niską emeryturę, na czwartym miejscu - ponad 32% Polaków - boi się choroby bliskich, a tylko niewiele ponad 1% nie ma żadnych obaw. Najwięcej jednak, bo ponad połowa Polaków (51 %), najbardziej obawia się utraty pracy*.
  Wszyscy, którzy potrzebują nowego samochodu, ale obawiają się o swoją pracę i nie chcą ryzykować, od 1 sierpnia br. w ofercie ŠKODA Finance znajdą bezpieczne rozwiązanie – kredyt z Ubezpieczeniem Ryzyka Utraty Pracy. Korzystając z tego produktu, zabezpieczą spłatę kredytu, gwarantując sobie i najbliższym spokój i bezpieczeństwo finansowe.

  Ubezpieczenie to jest dostępne wraz ze ŠKODA Kredyt 3,99% oraz ŠKODA Kredyt Niskich Rat i jest częścią obligatoryjnego ubezpieczenia LIFE. Do końca roku Klienci otrzymują je gratis przy zakupie samochodu w jednym z wymienionych kredytów.

  Z ubezpieczenia Ryzyka Utraty Pracy mogą skorzystać osoby fizyczne, zatrudnione na podstawie: umowy o pracę (na czas określony i nieokreślony), kontraktu menadżerskiego, stosunku służbowego i umowy zlecenia. Co istotne, ubezpieczyć się od ryzyka utraty pracy mogą również osoby fizyczne, prowadzące działalność gospodarczą.

  Na jakie świadczenia można liczyć w przypadku utraty pracy? Właściciel ŠKODY może otrzymać do 6 rat kapitałowo-odsetkowych, nie większych jednak niż 18 000 zł (max. wysokość raty 3 000 zł) łącznie. W tym czasie, ubezpieczony może szukać pracy, bez obaw o zaciągnięty kredyt i bezpieczeństwo finansowe.

  Warunkiem wypłaty ubezpieczenia jest utrata pracy wskutek rozwiązania umowy przez pracodawcę oraz uzyskanie prawa do zasiłku dla bezrobotnych lub, w przypadku przedsiębiorców, wyrejestrowanie działalności gospodarczej z przyczyn ekonomicznych.

  [b]][color=#40BF00]Szczegóły oferty w salonach ŠKODY[/color].[/b]

  [i]
  *Badanie dotyczące lęków Polaków przeprowadzone na zlecenie Faktów INTERIA.PL przez Instytut Badania Opinii Homo Homini, kwiecień 2013[/i]

 • Przyszłe pokolenia nie będą myśleć jaką będą mieli emeryturę tylko czy w ogóle bedą ją mieć... Bo ze znalezieniem pracy coraz trudniej niestety i niekoniecznie będzie ona stała.

 • przy takich cenach nie ma się co dziwić że się boją. Utrata pracy to tak na prawdę utrata możliwości godnego życia

 • kurde. sam się boję że stracę. w końcu za coś trzeba jeść.

 • nie ma dziwne że się boją. ale to normalne. Każdy chce jakoś godnie żyć

 • Mnie to nie dziwi, bo teraz nie jest łatwo znaleźć fajną pracę.

Log in to reply