Witaj na forum Fabia Club Polska

ŠKODA na rodzinnym Pikniku Naukowym

Topic created · 1 Posts · 1112 Views
  • Piknik Naukowy, największa w Europie impreza plenerowa, odbędzie się 15 czerwca 2013 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Tym razem tematem przewodnim jest szeroko rozumiane „Życie”. Marka ŠKODA, jako główny sponsor wydarzenia, przybliży uczestnikom tematykę związaną z ratowaniem życia, czyli bezpiecznym zachowaniem na drodze i za kierownicą.
    Stanowisko ŠKODY przywita uczestników pikniku eksponatami z pierwszego w Polsce, mobilnego centrum bezpieczeństwa ŠKODA AUTOLAB. Wśród eksponatów znajdą się na przykład symulator czasu reakcji, a także ŠKODA Yeti z widocznymi elementami konstrukcyjnymi, w tym z zaznaczonymi strefami zgniotu, o których informować będą instruktorzy Szkoły Auto ŠKODA.

    Uczestnicy Pikniku zobaczą z bliska materiały użyte w produkcji poszczególnych elementów konstrukcji samochodu, poznają prawidłową pozycję za kierownicą oraz dowiedzą się jak powinno się przewozić bagaż czy montować fotelik dla dziecka. Na stoisku SKODY będzie można także obejrzeć Nową SKODĘ Octavia Combi.

    W tym roku na Pikniku zaprezentuje się około 200 instytucji z 22 krajów świata. Nie zabraknie pokazów z niemal każdej dziedziny wiedzy: nauk ścisłych, przyrodniczych czy humanistycznych. Organizatorzy wydarzenia – Polskie Radio i Centrum Nauki Kopernik – zachęcają całe rodziny do odwiedzenia Pikniku od godziny 11.00 do 20.00.

    Zapraszamy na stoisko ŠKODY na Pikniku Naukowym, na którym oprócz wielu atrakcji przewidzieliśmy konkurs, w którym do wygrania będzie weekend za kółkiem nowej ŠKODY Octavia.

Log in to reply