Witaj na forum Fabia Club Polska

Luz na przekładni kierowniczej

Temat utworzony · 8 Posty · 700 Wyświetlenia
  • Pojechałem dzisiaj na przegląd i ku mojemu zdziwieniu nie zaliczyłem go pozytywnie. Miałem luzy na przekładni kierowniczej. Samochód już jest u mechanika i czekam na info czy cała przekładnia do wymiany czy tylko drążki. :mur: :mur: :mur: <!-- s:mur: -->

  • Przeważnie psują się końcówki drążków.
    A szanowny pan diagnosta Ci nie powiedział co dokładnie masz do wymiany :?: <!-- s:?: -->
    Dziwny człowiek 🙂

  • Luz minimalny, choćby wcale. Mechanik wraz z innym stwierdzili, że nie opłaca się tego wymieniać i że mam z tym jeszcze raz jechać zobaczyć.

  • jak nie masz papierka od diagnosty to możesz jechać gdzieś ińdziej 😄 <!-- s:D -->

  • Problem, że mam :mur: <!-- s:mur: -->

  • to nie chce Cię martwić ale masz kapE . W takim przypadku musisz usterkę usunąć i jechać tam lub jest ryzykowne wyjście dać faciowi flaszkę lub nieco do kabzy i żeby ci podpisał a ty se sam to zrobisz .
    Mam mega dobry pomysł jedź do magro na brzezińską 47 w rybniku i tam się umów bo skoda ma teraz promocje przegląd za 1 zł i tam sprawdzają zawieszenie i dają kartkę z wykonanymi czynnościami. Wtedy jak bedziesz miał tą kartkę i na kartce bedzie że jest ok to wtedy jedziesz do diagnosty i mu to przedstawiasz i sprawa powinna być załatwiona.
    Ja na taki przegląd wybieram się we środę po świętach. Wczoraj jeszcze mieli miejsce na środę. Ale wcześniej musisz się umówić. Jest aso VW, audi i Skoda.

  • Byłem tym razem w innej Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów, twierdząc że wyjeżdżam w dalszą podróż i chciałbym sprawdzić samochód (wyglądało tak samo jak przegląd). Nic nie wykryto, jedynie lampka oświetlenia tablicy rejestracyjnej padła. Nic nie zapłaciłem. Pojechałem znów na stację gdzie przegląd mi odrzucono. Był tam akurat inny fachowiec i mówię mu, że na część muszę czekać i że mechanik stwierdził, że luz jest minimalny. Kazał wjechać na kanał i stwierdził, że luzu niema albo jest minimalny. Bez problemu przegląd podbił.

  • ooo to fajnie 🆗 . Cieszę się że fajnie to poszło 🙂 <!-- s:) -->