Witaj na forum Fabia Club Polska

Tuning, a gwarancja, poradźcie nowemu :)

Temat utworzony · 6 Posty · 2985 Wyświetlenia
  • Witajcie panowie,

    Mam pytanko. Posiadam prawie identyczną fabię jak Zecke (umieścił ją w temacie na temat swojego samochodu, piszę tak, ponieważ docelowo post znajdował się w tamtym właśnie temacie, ale postanowiłem Zecke-owi nie śmiecić 🙂 <!-- s:) -->. Może jedynie ma trochę więcej "bajerów" na starcie.

    Chciałbym dodać kilka szczegółów poprawiających jej wygląd optyczny. Póki co jestem laikiem w tej dziedzinie. Planuję zacząć od nakładek na pedały i tylnej listwy ochronnej bagażnika (albo chrom, albo taką, jaką posiada Zecke).

    Interesuje mnie to, czy takie "estetyczne" korekty "gryzą" się w jakiś sposób z serwisem ASO ? Oraz drugie pytanie, jak wygląda taki tuning (gdzie kupujecie części i czy montuje je Wam ASO, czy robicie to "na własną rękę").

    Samochód jest serwisowany oczywiście i na gwarancji.

  • Spokojnie możesz nakładki zakładać bez utraty gwarancji jak i również listwę ochronną 😉 <!-- s;) -->

  • A muszą to być te z ASO, czy mogą być jakieś innej firmy, kupione na allegro ?

  • spokojnie takie rzeczy możesz kupić na allegro.

  • Dzięki 🙂 <!-- s:) -->.

  • [b]Raszu[/b] takie rzeczy jak listwa to zakupiłem w ASO , sam montowałem sobie schowki pod fotele listwe nakłądki na pedały, i nic mi w Aso nie mówili, może dlatego ze to ori jest 🙂 zaślepke poduszki mam zamontowaną nawet inna z Octavi , co wymagało rozkręcania poduszki i nic sie nie rzucali :hyhy: pewnie jak bym w silnik ingerował to wtedy by mogli coś gadać :oczami: <!-- s:oczami: -->