Witaj na forum Fabia Club Polska

ŠKODA wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Topic created · 1 Posts · 1112 Views
 • ŠKODA Polska przekazała na aukcję 21. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jeden z 8 modeli Citigo DJ Car, które powstały przy współpracy ze znanym muzykiem Tiësto.

  W marcu 2012 roku światowej sławy artysta i producent Tiësto uświetnił wprowadzenie modelu Citigo na rynek podczas międzynarodowych targów Motor Show w Genewie. W ramach promocji samochodu muzyk zagrał również koncert we Wrocławiu, podczas którego odbył się pokaz wyjątkowej wersji tego pojazdu - Citigo DJ Car.
  [url=http://imageshack.us/photo/my-images/197/wosp.jpg/][img]http://img197.imageshack.us/img197/1412/wosp.jpg[/img][/url]

  Jest to jedno z ośmiu unikatowych aut, które można nabyć tylko za pośrednictwem charytatywnych aukcji internetowych. W tym roku ŠKODA przekazała ten model na aukcję WOŚP.

  Trzydrzwiowa wersja Citigo DJ Car ozdobiona została dedykowanym, trójkolorowym lakierem. Wnętrze samochodu wzbogacono o wysokiej klasy sprzęt audio (6 głośników Morel Maximo i 4-kanałowy wzmacniacz Hollywod HXA45). Auto wyposażono m.in. w podgrzewane przednie fotele, tempomat, 15-calowe felgi i pakiet sportowy. Pojazd napędza oszczędny i wydajny silnik 1.0 MPI o mocy 75 KM.
  [url=http://imageshack.us/photo/my-images/23/wosp1.jpg/][img]http://img23.imageshack.us/img23/7264/wosp1.jpg[/img][/url]

  Citigo to najmniejszy model z gamy ŠKODY, który doskonale łączy modną stylistykę z miejską funkcjonalnością. Wersja DJ Car to jeden z niewielu egzemplarzy na świecie, który poruszy nie tylko fanów motoryzacji i muzyki, ale także każdego, kto ceni indywidualność.

  [url=http://imageshack.us/photo/my-images/689/wosp2.jpg/][img]http://img689.imageshack.us/img689/5460/wosp2.jpg[/img][/url]

  1. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia 2013 roku. W tym roku głównym celem zbiórki będzie pomoc w zakresie ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów.

  Licytacja ŠKODY Citigo dostępna jest http://aukcje.wosp.org.pl/skoda-citigo-tiesto-edition-i670875<!-- m --> i potrwa do 20 stycznia 2013 roku. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Log in to reply