Witaj na forum Fabia Club Polska

Stickerbomb

Topic created · 55 Posts · 21562 Views
  • Witam ! ma ktoś jakieś zdj. fabki która jest coś obklejona folią STICKERBOMB???? 🙂 <!-- s:) -->

  • Dzięki za fotkę 🙂 <!-- s:) -->

  • Ta biała ze stickerem to moja Fabka 🙂 <!-- s:) -->
    tutaj dorzucam jeszcze zdjęcie grilla na którym też mam stickera
    [img]http://img26.imageshack.us/img26/6360/35948097.jpg[/img]

  • Dzięki 🙂 <!-- s:) -->

  • jak wygina sie ta folia i dopasowuje do ksztaltu jest jakis problem na wypuklosciach? ta folia jest monomeryczna?

    widze ze wzor taki JDMowy 🆗 <!-- s🆗 -->

  • Generalnie przy naklejaniu folii nie ma żadnego problemu, jedynie mogą się pojawić podczas oklejania np lusterek, trzeba wtedy folie dobrze naciągać żeby "zmarszczek" nie było. Folie kupiłem na allegro za 29zł, wymiar 100x50. Nie wiem czy to monomeryczna, ale spokojnie wytrzymała już rok, w międzyczasie zimę i częste mycie myjką ciśnieniową. Także, polecam 🙂 <!-- s:) -->

  • Jeśli mogę wyrazić zdanie - dla mnie TANDETA... jeśli stickery, to solo, klasycznie. Poza tym JDMowe stickery drukowane na folii klejonej na VAGu... hmmm... nie wiem jak to określić, żeby nikogo nie obrazić.

  • Ja u siebie też tego nie widzę ale u kogoś mi się podoba. Ostatnio widziałem honde civic fajnie była oklejona. A i tak jest najważniejsze żeby się podobało temu co sobie okleja 😉 <!-- s;) -->

  • Mam wzór ogólny, są pomieszane wszystkie po prostu symbole. Niestety też z jdm. Jak kupowałem folie to jeszcze byłem troche zielony w sprawach wzorów jdm, vag itp. Ale jak okleiłem tak zostawiam, nie będe kombinował. Na grillu jedynie jest motyw JDM, a grilla może okleje na czarno.

  • [quote="prezes224"]Mam wzór ogólny, są pomieszane wszystkie po prostu symbole. Niestety też z jdm. Jak kupowałem folie to jeszcze byłem troche zielony w sprawach wzorów jdm, vag itp. Ale jak okleiłem tak zostawiam, nie będe kombinował. Na grillu jedynie jest motyw JDM, a grilla może okleje na czarno.[/quote]

    Ale sticker-mod sam w sobie jest JDMowy...

  • Z tym, że stickerbomb jest JDM-owy nie mogę się zgodzić, moda przyjęła się do wszystkich aut, w tym bardzo dużo VAG-ów.

  • [quote="prezes224"]Z tym, że stickerbomb jest JDM-owy nie mogę się zgodzić, moda przyjęła się do wszystkich aut, w tym bardzo dużo VAG-ów.[/quote]

    A skąd się wzięły stickery wgl? i jakie masz składowe folii? To, że tunerzy zaczęli walić to wszędzie i to w formie folii nie oznacza, że jest fajne.
    German Style i JDM są daleko od siebie... To, że nowocześni tunerzy kserują rozwiązania z JDM nie oznacza, że każdy to zaakceptuje, ja na pewno nie. Mam VAGa, miałem Japonkę ze stali i benzyny i czują oba style... niestety jeden do drugiego ma się nijak, to jest zupełnie inne podejście do życia...

  • Każdy robi samochód pod siebie i swój styl, widocznie mam niefajny styl.

  • [quote="prezes224"]Każdy robi samochód pod siebie i swój styl, widocznie mam niefajny styl.[/quote]
    Powtarzam się ale co tam. Mi też się to nie podoba ale styl u ciebie zaprezentowany jest na wielki plus. I czekam na dalsze oklejanie twojej fabki. I może ja kiedyś się skusze :najszczesliwszy: <!-- s:najszczesliwszy: -->

  • mi ogólnie się bardzo podoba stickerbomb na samochodach 🙂 bardzo wyróżnia samochód od innych bo sam gwint to nie bardzo 😞 <!-- s:( -->

  • [quote="prezes224"]Każdy robi samochód pod siebie i swój styl, widocznie mam niefajny styl.[/quote]

    Ja nie mówię że masz fajny czy niefajny styl. Po prostu w moim mniemaniu walenie po VAGu modem JDMowym jest kiepskie, szczególnie w wydaniu folii a nie stickerów solo. A co Ty robisz to Twoja sprawa i Twoje prawo, nikt w żadnym wypadku nie ma na celu zabronienia czy mówienia "tak nie powinno być".

  • choc ostatnio w modach zmieniaja sie style popularny niegdys german style ustepje miejsca na rzecz OEM+ (odpowiednik JDMu)
    Czym jest OEM+? Tekst pochodzi z magazynu VW Trends
    "Original Equipment Manufacturer+. Po fascynacji German Stylem i DUB-em popularność wśród miłośników Volkswagenów zaczęły zdobywać Nowa Fala i OEM+. OEM+ to styl tuningowy, zgodnie z którym coraz chętniej modyfikowane są auta z grupy VAG."

    choc mozna zauwazyc ze sopra grupa vagów jest ostatnio modyfikowana na styl jdm czyli felgi ROTA WORK itp. jakies pasy, zawias TEINa
    nie ma co kruszyc kopii kazdy idzie w swoja strone dzieki temu tworzy sie cos nowego, sam mialem pomysl na stickera ale czarno-bialego 😛 <!-- s:P -->

  • chyba obkleję prawy błotnik z przodu albo same lusterka 🙂 <!-- s:) -->

Log in to reply