Witaj na forum Fabia Club Polska

Motoblogi.pl - dołącz do motoryzacyjnej blogosfery już dziś!

Topic created · 1 Posts · 5161 Views
 • Witam,

  reprezentuję portal motoryzacyjny [b]Przyspieszenie.pl[/b]. Otwieramy właśnie nową, platformę blogerską - [url=http://motoblogi.pl/]Motoblogi.pl[/url]. To pierwsza w Polsce motoryzacyjna blogosfera. Jesteśmy na etapie poszukiwania blogerów, zdolnych do tworzenia ciekawej treści i prowadzenia własnego bloga na naszej platformie.

  Chcemy zgromadzić specjalistów od każdej dziedziny motoryzacji i najpopularniejszych samochodów. Na blogu można promować swoje nazwisko, forum, etc. Mile widziani przedstawiciele for, klubów, zrzeszeń, a także pasjonaci, mechanicy, kolekcjonerzy.

  W chwili obecnej możemy pochwalić się kilkunastoma blogami, prowadzonymi przez użytkowników, dla których motoryzacja to chleb powszedni - m.in. blog [url=http://kaminski.motoblogi.pl/]http://kaminski.motoblogi.pl/[/url]

  Blogi nie mają ograniczeń treściowych. Będziemy promować je na portalu [b]Przyspieszenie.pl[/b] i kilku innych stronach.

  [b]Motoblogi[/b] nie pobierają opłat za prowadzenie bloga, przeciwnie, pozwalają blogerom zarabiać na reklamach Google. Oczywiście dochody zależne są od popularności bloga i ilości treści. Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy chcieliby wziąć udział w realizacji projektu. Kontakt: [b]redakcja@przyspieszenie.pl[/b]

  Z poważaniem,
  Redakcja Przyspieszenie.pl
  Motoblogi.pl

Log in to reply