Witaj na forum Fabia Club Polska

Black's Combi

Topic created · 29 Posts · 12141 Views
  • Robię to sam, zazwyczaj dwie warstwy sprayem 😄 <!-- s:D -->
    Oczywiście zgadzam się, że nie jest to najlepsze rozwiązanie i wymaga ostrożnego użytkowania.
    Zielone będę odświeżał przed zimą [w sumie ślady powstały jedynie wskutek wypadku] i mam nadzieję, że uda się to zrobić 'jak należy', pistoletem 😉

  • Widziana dziś na żywo na SCP naprawde robi mega wrażenie na tych mercolach :hurra: <!-- s:hurra: -->

  • Piękna czarnula, świetnie sie prezentuje i nie ma już nic wspólnego z obiegową opinią dziadkowozu, tylko tak dalej
    Pozdrawiam i szerokości

  • chyba sobie stalówki tak sikne na zime

  • [quote="BlackLabel"]Robię to sam, zazwyczaj dwie warstwy sprayem 😄 <!-- s:D -->
    Oczywiście zgadzam się, że nie jest to najlepsze rozwiązanie i wymaga ostrożnego użytkowania.
    Zielone będę odświeżał przed zimą [w sumie ślady powstały jedynie wskutek wypadku] i mam nadzieję, że uda się to zrobić 'jak należy', pistoletem 😉 [/quote]
    To chyba nie jest zbyt trwałe :???:

  • Początkowo też tak myślałem... ale zielone przetrwały całą zimę i jeszcze więcej.
    Rysy i otarcia powstały jedynie wskutek 180' na znaku przez krawężnik a niewielkie odpryski przy śrubach od wielokrotnego odkręcania przy wymianie części zawieszenia :wstyd: [czego chyba nikt nie zakłada 😛 <!-- s:P --> ]
    Mycie karcherem, czyszczenie cifem itp, normalne zabiegi zniosły bez problemu.
    Teraz planuję oczyścić, położyć kolor, bezbarwny i myślę, że będę miał spokój na kilka sezonów :oczami:

  • To spoczko 🆗 Ja się zastanawiam nad oddaniem to palowania proffi ale teraz też mi chodzi po głowie uśmiechmąć się do ciebie oczywiście za opłatą :najszczesliwszy: <!-- s:najszczesliwszy: -->

  • pozytywne auto! wlepy na blotniku mnie rozwalily 😄 <!-- s:D --> moze zobacz jak wyjdzie Ci malowanie felg przy pomocy plastiDIP? jak Ci sie znudzi zerwiesz folie i zmienisz kolorek.

  • [b]BlackLabel[/b], ładnie się prezentuje na tych felach.|Niby ponury czarny ale felgi go upiększają.Super foty 🙂 <!-- s:) -->

Log in to reply