Witaj na forum Fabia Club Polska

Spojlerek pod zderzakiem

Topic created · 4 Posts · 773 Views
  • Siemka. Właśnie dziś urwałem ten spojlerek ( takie plastikowe czarne coś pod zderzakiem F1) Mam pytanie czy to jest do czegoś poptrzebne i czy mam sobie kupić nowe?

    [url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=5b0e8322bf500dce][img]http://images45.fotosik.pl/188/5b0e8322bf500dcem.jpg[/img][/url]

  • Takie cos w ASO kosztuje 25zł i warto zakupić bo bez tego będziesz rysować zderzak. Mając te ustrojstwo co najwyżej urwiesz właśnie je a nie porysujesz zderzaka.

    Damian

  • A tu z kolegom się nie zgodzę ,bo ja mam porysowany zderzak od krawężników ,spojlerek jest głębiej schowany i najpierw rysujesz zderzak a później urywasz spojlerek-sprawdzone dowiedzione.i tyle na ten temat

  • faktycznie ..tez mam porysowany zderzak. Ale tak z ciekawosci...co autor tego spojlerka miał na myśli kiedy go projektował? I czy ma on jakieś konkretne zadania np: rozpraszanie strug powietrza ( normalnie jak dyfuzor w F1, tylko z przodu 😛 <!-- s:P --> ) A montowanie tego ustrojstwa jest banalne więc pewnie założę..tylko po co?

Log in to reply