Witaj na forum Fabia Club Polska

Drzwi tylne zaryglowane!

Temat utworzony · 3 Posty · 2200 Wyświetlenia
  • Witam. Mam w swojej Fabienn problem. Zaryglowały mi się tylne drzwi (zamek centralny). Nie reaguje na pilot, nawet nie drgnie. Od środka nie da się ich otworzyć. Albo kostka się rozłączyła albo spalił się silniczek. Dodam ze posiadam typowy dla fabii mankament, a mianowicie przeciekającą uszczelkę, właśnie na tych drzwiach. Chciałbym otrzymać poradę, jak te drzwi otworzyć?! Ściągnięcie tapicerki nie jest problemem, ale jeśli drzwi są otwarte 😢 <!-- s😢 --> da się to załatwić bezinwazyjnie, tak żeby niczego nie potargać? A nawet jeśli potargam to będzie się to dalo otworzyć? Przeciez za tapicerką jest jeszcze blacha...

  • Już odpowiadałem w sąsiednim temacie, ale odpowiem jeszcze raz 🙂 <!-- s:) -->

    Miałem dokładnie to samo w swojej Fabii. Jeżeli drzwi ci się nie otwierają, to zamek raczej trzeba będzie rozwalać. Przyda się mesel i nieduży młotek, a także zamek zapasowy pod ręką.

    Pozdro

  • Już odpowiadałem w sąsiednim temacie, ale odpowiem jeszcze raz 🙂 <!-- s:) -->
    Tak właśnie zrobiłem 😉 Tapicerkę da się ściągnąć od środka przy zamkniętych drzwiach i tylko breszka z młotkiem pomoże 😉
    Dzięki za zaangażowanie 😉