Witaj na forum Fabia Club Polska

Fabia sedan

Temat utworzony · 26 Posty · 11916 Wyświetlenia
  • [quote="hiob87"]
    Manula nie mam, ale sprawa prosta. Matowienie, plastic primer, primer, taśma malarska do oddzielenia kolorów, czerwona baza 8151 i czarny matt na reszcie, na koniec wszystko pod klar.
    Żeby zdemontować całe poprzeczki wystarczy po wyjeciu nawiewu mały śrubokręt i kilka zatrzasków podważyć - jak wyjmiesz nawiew bedziesz wiedzial o co chodi.
    [/quote]

    A żeby całą ramkę wyjąć? trzeba deske odkręcać?

  • Efekt wnętrza super !
    Z nudnego wnętrza fabii I zrobiłeś coś oryginalnego !
    Mega + za kratki nawiewów, fotele i zegary 🙂 :hurra: <!-- s:hurra: -->

  • Dziękuję, choć wnętrze to decyzje [b]karo[/b] 😛 <!-- s:P -->

    Z newsów:
    Już działa odświeżone audio. Ramka kokpitu na wykończeniu.
    Dziś zamontowany nowy setup letni w 17" - Nie jest biały i trochę mnie to boli, chyba będzie malowanie...
    I na koniec zdechła klima w najgorsze upały :zakrecony:

  • Fabia wizualnie piękna 🙂 niech służy dalej 🙂 ogromny plus za silnik (myślę, że nie jedna osoba się zdziwiła startując ze świateł) 🙂 pytanko z czego pochodzi dokładka pod przedni zderzak? 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="fajny"]Fabia wizualnie piękna 🙂 niech służy dalej 🙂 ogromny plus za silnik (myślę, że nie jedna osoba się zdziwiła startując ze świateł) 🙂 pytanko z czego pochodzi dokładka pod przedni zderzak? 🙂 <!-- s:) -->[/quote]

    Dokładka jest z Seata Leona Cupra

  • [quote="fajny"]Fabia wizualnie piękna 🙂 niech służy dalej 🙂 ogromny plus za silnik (myślę, że nie jedna osoba się zdziwiła startując ze świateł) 🙂 pytanko z czego pochodzi dokładka pod przedni zderzak? 🙂 <!-- s:) -->[/quote]

    Nie jeden się zdziwił na bank.Wie jak to śmiga dzięki uprzejmości Piotra miałem okazję prowadzić tego potwora.