Witaj na forum Fabia Club Polska

F1 by Jablonix (update)

Temat utworzony · 84 Posty · 18551 Wyświetlenia
  • Jakbyś był trochę bystry to wiedział byś że wosk nie chroni przed kurzem i syfem.Po prostu łatwiej go przez to doczyścić.Co do tych 250-300 km to żaden kosmos.To jazda wokół komina.Mój robi 100 km dziennie.Teraz przez okres urlopu w tydzień wyszło ponad 800 tak więc jak widzisz moje auto to nie muzeum bo na to jeszcze przyjdzie czas.Poza tym nawet jak jeździsz kawałek to i tak na masce i szybie będziesz miał robactwo.Co do czyszczenia szmatką to uważaj żebyś sobie go nie zarysował bo będzie tragedia.
    [b]Jablonix[/b] przywołuję się do porządku i przepraszam za śmietnik nie na temat.To ostatni post w tym temacie.

  • Mi jakoś po wosku i przejechaniu 250km jakoś owady nie chcą odpaść od suchej szmatki 😄 😄 <!-- s:D --> KONIEC !! Dziękuję

  • [quote="jablonix"]Mi jakoś po wosku i przejechaniu 250km jakoś owady nie chcą odpaść od suchej szmatki 😄 😄 <!-- s:D --> KONIEC !! Dziękuję[/quote]
    może to był klej do tapet bo Mati używa i nie ma takiego problemu :rotfl: .Może jest on specjalnie wyspecyfikowany dla niego. :offtopic:

  • [quote="marcing040381"][quote="jablonix"]Mi jakoś po wosku i przejechaniu 250km jakoś owady nie chcą odpaść od suchej szmatki 😄 😄 <!-- s:D --> KONIEC !! Dziękuję[/quote]
    może to był klej do tapet bo Mati używa i nie ma takiego problemu :rotfl: .Może jest on specjalnie wyspecyfikowany dla niego. :offtopic: [/quote]

    Skończyliście?