Witaj na forum Fabia Club Polska

Mechanik Koszalin

Temat utworzony · 5 Posty · 9963 Wyświetlenia
  • Witam. Dawno się nie udzielałem, ale mam problem i potrzebuje pomocy. Jestem w okolicy Koszalina na wakacjach i mam awarie swojej fabki. Nie podnosi mi się prawa szyba (od strony pasażera). W chwili podnoszenia coś strzeliło i szyba została na dole. podejrzewam że to linka. Drzwi rozebrałem częściowo tzn. ściągnąłem boczek, ale za blachę ochronną się nie przebijałem jeszcze. Szukam jakiegoś mechanika w okolicy. Przeglądam internet ale nie znalazłem
    . Możecie coś / kogoś polecić ? Z góry dziękuję.

  • Jesli jesteś na goscinnych wystepach to raczej nie proponuje tego naprawiac bo jak zobacz ze nie jestes miejscowy to wiecej zaplacisz. Podnieś szybe ręcznie. A miedzy szybe a ramę drzwi powkladaj np kawalki choinki zapachowej i spokojnie przez kilka dni mozna pojeździć. W domu jesli tylko masz troche zdolności manualnych ogarniesz temat sam. Niestety trzeba zakupić cala blachę razem z prowadnicami koszt ok 150zl. Samej linki nie wymienisz a kupienie samych prowadnic to tez duzo z tym roboty a cena w porównaniu do calego zestawu jest raczej mala różnica.

  • Dzięki za szybką odpowiedz. Tak też myślałem i tego się właśnie bałem hehe. Na 12 mam umówione aso żeby zobaczyli co i jak to i tak podjade zobaczyć. Najwyżej tak jak piszesz zamknie się szybę na sztywno i jakoś do domu dojade. Jeszcze raz dziękuję. Pozdrawiam

  • Jak juz będziesz w aso to nie wiem czy nie lepiej to zrobić i tak za diagnozę pewnie zapłacisz a mechanizm w aso ok 300zl. Wiec moze wyjsc na jedno.

  • Byłem. Zostawiłem. Naprawa droższa niż w niezaleznym serwisie ale nikt inny nie chciał się podjac. Jak zrobia to się pochwalę. Dzięki Adrian za pomoc, rady i zainteresowanie. Pozdrawiam.