Witaj na forum Fabia Club Polska

[F1] Skoda Fabia 2004r problem z zamkiem

Temat utworzony · 6 Posty · 1902 Wyświetlenia
  • witam ostatnio padł mi zamek od strony kierowcy brak ryglowania oraz zamek lewy tył zatrzaśniety na amen uwalony elektronicznie .
    Kupiłem na szrocie 2 zamki te same part namber . Po założeniu wszystko działa ryglują . Podczas otwierania trzeba przekręcić 2 razy kluczykiem by sie odryglowała prawa strona . Moje pytanie brzmi co jest nie tak , czy trzeba te zamki zaprogramować ? czy któryś jest znowu uwalony . Dioda na drzwiach miga .

  • Ja mialem tez taki problem po wizycie w salonie skody tez musialem dwa razy przekrecic kluczyk.Przed wizyta otwieraly sie wszystkie drzwi po jednym przekreceniu.I pomogl mi vag-com przeprogramowalem sterownik i po przekreceniu raz kluczyka mam tak samo jak wczesniej.

  • oki czyli sterownik sie wysypał 🙂 <!-- s:) --> to jutro jadę na programowanie THX

  • U mnie tak bylo ale nie wiadomo co moze byc u ciebie. Ja do mojego kodu dopisalem cyferke i otwieraly sie wszystkie drzwi. Moze to Ci cos pomoze i bedziesz wiedzial cos na ten temat.

    Stawka

    • 1 Kodowanie
          * 2 adaptacja

    [Edytuj] Kodowanie

    * 00 016 = centralny zamek elektryczne szyby bez
        * 00064 = centralny zamek z 2 elektryczne szyby (przód)
        = 00 256 * Centralny zamek z 4 elektryczne szyby (przód i tył)

    * +00 = 2-drzwiowy z Selective (Single) Door Locking aktywny
        * +01 = Selective (Single) zamek nieaktywny
        * +02 = 4-Door

    [Edytuj]
    Adaptacja

  • z przodu mam 2 elektryczne szyby po przekręceniu kluczyka obie lecą w dół . Jak zamykam to wszystkie się zamykają + klapa bagażnika . Jak otwieram to otwierają się tylko drzwi kierowcy klapa bagażnika jest zablokowana . Po ponownym przekręceniu otwiera się reszta drzwi + bagażnik

  • Zrob to kodowanie i powinno pomoc. Tak samo mialem.pozdrawiam