Witaj na forum Fabia Club Polska

[F1] LG LCS 510 IR - problem z usb

Temat utworzony · 7 Posty · 6527 Wyświetlenia
  • Witam mam problem z usb w radiu LG LCS 510 IR a mianowicie chodzi o to że kupiłem pamięć flash 8GB EMTEC S100 BLACK (tzw palucha) wgrałem trochę nutek mp3 w jakościach 128-320 i dziwnie się zachowuje tzn nie raz piosenki się przycinają jak porysowana płyta, przestaję odtwarzacz i ciągle jakby ładuje a czasami kończy się to napisem USB ERROR. Czy ktoś wie co to może być? Będę pożyczał od brata innego palucha 1GB bo może 8GB to za duża pamięć dla tego radia bądź pendrive nie taki że to tak się zachowuje jeśli ktoś coś wie proszę pisać

  • Cześć mam LG LAC 7900 Chyba, podobnych porblemów nie zauważyłem, jedyne ograniczenie z którym się spotkałem to 999 piosenek oraz konieczność posiadania w formacie WMA bądź MP3.
    Nie porównywałem bitrate i nie wiem czy radio ma kłopot z tymi konkretnymi bit rate. 128 to nie jest duża porcja danych, być może masz zmienną kompresje i to ona powoduje kłopot.
    Może pen drive jest felerny, ja bym zaczął od pożądanego formatu, daj znać jak spróbujesz innego nośnika.

  • przy pendrive sony 1gb brak problemów z tymi samymi piosenkami (mp3) mam zamiar swojego pena emtec pozyczyc bratu niech potestuje

  • Tak jak Ci mówiłem może być za duży ten 8 Gigowy pendrak lub mieć za dużo plików.

  • 500 mb to raczej nie za dużo plików ale 8gb może ma problem bądź pen felerny

  • U mnie na LG 16GB chodziło bez najmniejszych problemów. Oprócz tego że widział tylko 999 utworów.
    Problemem ewentualnie może być system plików na pendraku, choć to raczej spowodowało by że nie czyta plików wcale.

  • Formatował pod FATa jak zaleca instrukcja.