Witaj na forum Fabia Club Polska

[F1] Fabia alarm antynapadowy problem

Temat utworzony · 2 Posty · 1091 Wyświetlenia
  • Witam mam problem z nowo zakupionym autem Fabią 2001 komfort. Ma ona założony alarm tak zwany anty napadowy polega on na tym że aby odpalić silnik trzeba włączyć zapłon a potem wdusić guzik tak długo aż się zapali dioda i rozłączy alarm, gdy mam odpalony silnik a ktoś otworzy mi drzwi to po minucie alarm się załącza i trzeba go wyłączyć przyciskając owy guzik . Problem polega na tym że gdy wsiadam do auta alarm się rozłącza jak chce raz tak raz nie częściej nie, i wyje a potem odcina zapłon nie wiem czy alarm jest sprawny czy coś źle robię i czy da się to jakoś wyłączyć rozkodować bo szlak mnie już trafia z tym alarmem ?

  • ja bym spróbował skontaktować się z poprzednim właścicielem i wyciągnąć informacje na ten temat. Może poda gdzie był robiony alarm i tam szukać wiedzy na ten temat lub umówić się na robotę. Jeżeli jednak nie ma takiej możliwości to podjechałbym do ludków co się zajmują alarmami i zapewne coś wymyślą. Nie masz kluczyka takiego małego do ręcznego wyłączenie alarmu? Można też pokusić się o szukanie "połączenia" między alarmem i samochodem żeby spróbować to zdemontować.
    Koledzy pewnie jeszcze coś dorzucą od siebie, bo ja z tej dziedziny cieniutki jestem 😉 <!-- s;) -->