Witaj na forum Fabia Club Polska

Farbowanie boczów

Temat utworzony · 4 Posty · 9398 Wyświetlenia
  • Witam czy ktoś kiedyś próbował myślał o farbowaniu boczków ewentualnie podsufitki?
    Nie chodzi mi o malowanie sprayem 😕 <!-- s:/ --> .
    Tylko jakiś barwnik. Moje boczki są wypalone przez słonce i nie wyglądają estetycznie 😞 myślałem zeby zafarbować może ktoś coś poradzić ?

  • Wydaje mi się że jest możliwość pofarbowania w warunkach domowych.Pytanie raczej jakich środków użyć i jak uzyskać jednolity kolor.Sprawa będzie prosta jeśli jest możliwość demontażu tapicerki, wtedy używając barwnika możesz to pofarbować nawet w misce.

  • Jak dałbym rade zerwać stary materiał to nakleił bym nowy 😞 <!-- s:( --> myślałem o czymś możne zęby wylać na boczek później spłukać i po wyschnięciu np mam czarny kolor.

  • Poszukaj u siebie na terenie hurtownii tkanin lub pasmanterii ( wiem, gdzie taka jest w Wawie 😉 <!-- s;) --> ) i tam zapytaj czy maja jakis taki środek. Moja żona czasem odwiedza takie miejsca z racji swojej dzialalnosci roboczo hobbistycznej i powiem Ci, ze można tam znaleźć cuda. Takie farby raczej tez powinny sie znaleźć. Dodam tylko, ze szukałem jak większość motocyklistów dobrego sposobu na mocowanie róznych naszywek do ubrania i tam właśnie trafiłem na klej który to trzyma bez konieczności niszczenia ciuchów. Poponowali mi też farby do skór ale jeżdze w tekstylnych i nie interesowalem sie tym za bardzo.