Witaj na forum Fabia Club Polska

Seryjna skóra w Fabii 1 przed liftem?

Temat utworzony · 5 Posty · 6234 Wyświetlenia
  • Witam,
    Poszukuję informacji i nie mogę znaleźć 🙂 <!-- s:) --> czy w Fabii 1 przed Liftingiem występowała fabryczna skóra na siedzeniach? Pytam, bo nie wiem czy uparcie poszukiwać (używanej) skóry do fabii 1 czy musiałbym się zadowolić pokrowcami z eco skóry z dodatkiem ... ? Ewentualnie jakich foteli mogę szukać? tutaj widziałem, że ktoś próbował włożyć siedzenia od Golfa, ale nie wiem z jakim skutkiem. I jeszcze jedno pytanie: zazwyczaj w autach ze skórą jest klima, u mnie jej nie ma, czy nic się nie stanie? nie będzie działo z tego powodu w zimie?

  • tak,
    ja mam Fabię z 2002 roku i skórzaną tapicerkę - czarną.
    Nie bardzo rozumiem jednak co ma klima do siedzeń ? Może masz na myśli grzane siedzenia?
    Generalnie mam klimę (dokładnie to się chyba climatic nazywa) i grzane siedzenia i jeszcze wiele innych rzeczy mam 🙂 <!-- s:) -->
    PS
    To chyba mój pierwszy post więc przy okazji mówię wszystkim DZIEŃ DOBRY 🙂

  • klima z siedzeniami nic wspólnego nie ma, jeśli chodzi o grzane siedzenia to także musi być przystosowana wiązka elektryczna w samochodzie do podłączenia.

  • Dobrze, że poruszyliście ten temat.

  • Szukam, szukam i nie mogę znaleźć nigdzie używanych foteli "skórzanych" do Fabii 🙂 <!-- s:) --> kurcze mam tyle pomysłów i chęci co by zrobić a kasy brak!