Witaj na forum Fabia Club Polska

[F2] Czy MDI ładuje iPhone? Ile Amper?

Temat utworzony · 3 Posty · 9400 Wyświetlenia
  • Hej,

    Ostatnio wyczytałem, że ładowarki samochodowe o natężeniu 1A nie dają rady naładować telefonu gdy ten działa "na full obrotach" np. przy włączonej nawigacji... wolniej bo wolniej ale telefon się rozładowuje. Dlatego wszyscy polecają ładowarki które na wyjściu mają 2.1 A.

    I teraz pytanie: Podłączał ktoś do złącza MDI iPhone i używał jako ładowarki?

    Zastanawiam się czy istnieje taka możliwość, bo to jeden z głównych powodów dla których zamawiałem MDI, ale pomyślałem o tym dopiero teraz. 😞 <!-- s:( -->
    Czy może od razu mam kupować ładowarkę samochodową 2.1 A?

    Pozdrawiam,
    W

  • PS.
    W dokumencie [url]http://new.skoda-auto.com/SiteCollectionDocuments/download/devices/en/mdi-2010.pdf[/url] jest tylko taka notatka dotycząca ładowania (w moim tłumaczeniu):
    [quote]Jeśli bateria podłączonej jednostki jest pusta, konieczne jest podstawowe ładowanie odtwarzacza zanim będzie rozpoznany przez MEDIA IN. W takim przypadku odtwarzacz nie może być użyty zaraz po pierwszym podłączeniu.[/quote]
    Niestety nie wiem czy urządzenie jest ładowane czy może tylko podtrzymywane, no i co się dzieje w przypadku gdy telefon jest mocno obciążony i pobiera sporo prądu.

  • Witam,

    W na stronie skody na liście sprzętu kompatybilnego z MDI znalazłem taką notkę:
    [quote]Voltage: 5V, maximum charge rate: 1000mA[/quote]

    PS. Testy pokazały, że iPhone 4 nie rozładowuje się po podłączeniu do MDI i korzystania z nawigacji... ba nie tylko się nie rozładowuje, ale nawet ładuje. 🙂 <!-- s:) --> Można śmiało używać jako ładowarki.

    Pozdrawiam,
    W