Witaj na forum Fabia Club Polska

Kręci nie pali itd itp...

Temat utworzony · 1 Posty · 60 Wyświetlenia
  • Witam zaszedłem dzisiaj do samochodu po uruchomieniu zauważyłem że nie ma wspomagania. Po przejechaniu 500 metrów zgasiłem samochód i ponownie uruchomiłem silnik po czym popracował 5 sekund i zgasł. Spróbowałem znowu odpalić i zauważyłem że nie zapaliły się żadne kontrolki na desce rozdzielczej a rozrusznik kręcił lecz silnik nie odpalił.Wyszedłem z samochodu zdjąłem klemę minusową, odczekałem chwile i założyłem. Po wejściu do samochodu przekręciłem kluczyk pompa od wspomagania zaczeła działać jak i pompa paliwowa również lecz na desce rozdzielczej nie pojawiła się żadna kontrolka. Silnik odpalił pochodził około 5 sekund i zgasł. Po ponownym przekręceniu kluczyka silnik nie odpalił, rozrusznik kręcił, kontrolki sie nie pojawiły, oraz żadna pompa juz nie chodziła. Po zdjęciu klemy albo odczekaniu 10 15 minut samochod palił na 5 sekund , pompy działały lecz kontrolek jak nie było tak nie ma i tak w kółko. Niestety brak mi pieniędzy na serwis chciałbym problem rozwiązać sam lub jak najtańszym kosztem więc proszę was o porady. Z góry dziękuję za wszystko. Skoda fabia 1,4 Mpi 2000r. Po za tym wszystko działa światła sygnał.