Witaj na forum Fabia Club Polska

Wzmacniacze

Temat utworzony · 67 Posty · 23239 Wyświetlenia
  • Jaki przekrój kabla zamierzasz kłaść?

    Pozdr.
    Bartek

  • kabel mam 6mm podpiąłem się już do aku, dzisiaj wsadzam wzmak do bagażnika i podpinam kable pod radio, jak to ogarnę to wrzucę do działu zrób to sam dla potomnych 🆗 <!-- s🆗 --> aaaha bezpiecznik będzie pod schowkiem dla łatwego dostępu, ogólnie kable pójdą środkiem auta pod tapicerką

  • Jednak upierałbym się, żeby bezpiecznik umieścić pod maską (bezpieczniej). Kup oprawkę do bezpiecznika i wg. tabelki użyj bezpiecznika

  • A pod schowkiem to zły pomysł ? łatwość ewentualnej wymiany no i zawsze w suchym miejscu 🙂 oprawkę miałem z kompletu kabli montażowych a te kable to pic na wodę lepiej kupić samemu odpowiednie.Teraz mam nocki a w dzień opiekuję się dzieckiem tak że mało czasu na montaż, a mimo to kable wszystkie dzisiaj podpiąłem, został tylko montaż bezpiecznika,zdjęcia robiłem na bieżąco tak że jutro mam nadzieję że będą na forum 😄 p.s. dzięki za tabelkę :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->

  • Lepiej u zalążka likwidować fakapy. Ja bym instalował jak najbliżej akumulatora.
    Pozdr.

  • Witam mam nie lada problem rozebrałem dziś prawie pół samochodu 😞 znaczy tą część z lewej strony łącznie z włącznikiem świateł. Bo chciałem pociągnąć kabel + do wzmaka i co i musiałem wszystko poskładać z powrotem bo nie znalazłem żadnej dziurki zeby przepchnąć kabel 😐 <!-- s:| --> w Felicji było to łatwiejsze a tu pełno kabli spasowane wszytko jak ... hih pomóżcie dajcie jakie foto albo napiszcie gdzie co jak (dodam ze nie chce brać prądu z innych bali tylko prosto z aku) Pzdr.

  • nie miałem chwile neta więc trochę zaniedbałem temat ale poczekaj do południa wrzucę foto z montażu wzmaka może coś pomogę, zobaczysz jak kabelki puściłem , jak dotarłem do aku itd

    [size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 30-09-2012, 11:35[/i] ][/size]
    jak nie odcinają neta to zalogować się nie można ale jakoś się udało -->http://www.fcp.pl/forum/viewtopic.php?p=101401#101401