Witaj na forum Fabia Club Polska

Dixon

Temat utworzony · 13 Posty · 6112 Wyświetlenia
  • [b][size=125]Imię/Nick: [color=red]Michał/Dixon[/color][/size][/b]

    [b][size=117]Miasto:[/size][/b] [b][color=bule]Konin[/color][/b]
    [b]E-mail[/b]: <a href="mailto:kelo13@o2.pl">kelo13@o2.pl</a><!-- e -->
    [b]GG:[/b] [b][color=bule]4347547[/color][/b]

    [b][size=117][color=green]Dane dotyczące Fabii:[/color][/size][/b]

    [b]Model:[/b] Hatchback

    [b]Wersja wyposażenia:[/b] Comfort

    [b]Rok produkcji:[/b] Luty 2002

    [b]Kolor:[/b] Czarny perłowy

    [b]Pojemność silnika:[/b] 1397 cm3

    [b]Moc:[/b] 68 KM

    [b][size=117][color=green]Wprowadzone modyfikacje w Fabii:[/color][/size][/b]

    [b]Silnik:[/b] brak zmian

    [b]Zawieszenie:[/b] brak zmian

    [b]Układ wydechowy:[/b] brak zmian

    [b]Wygląd zewnętrzny:[/b] brak zmian (w planach demontaż oznaczeń)

    [b]Wygląd wewnętrzny:[/b] brak zmian

    [b]Audio:[/b]

    *Sony CDX GT-200
    *Głośniki Sony X-Plod 200

    [b]Opony:[/b] 185/60 R14 Semperit

    :!: [color=green][b][size=117]Foto:[/size][/b][/color] :!:

    [b]soon[/b]

    [b]P.S.[/b] Chcesz wyrazić swoją opinie lub o coś zapytać .. [b]zapraszam do komentowania.[/b]

  • [quote="Loni"]w końcu czarne są najlepsze[/quote]
    Wiem cos o tym bo ja tez posiadam czarną tylko moja do Twojej się nie umywa... U mnie jak na razie seria ale juz niedługo jak mi kontuzja minie to sie zacznie...

  • [quote="Dixon"]U mnie jak na razie seria ale juz niedługo [/quote]
    co zamierzasz? (tu mozna sie chwalic) 🙂 <!-- s:) -->

  • dokładnie przedstaw swój plan, to coś doradzimy lub odradzimy żeby wiochy nie było 😉 <!-- s;) -->

  • [quote="Zygus"]żeby wiochy nie było[/quote]
    wioczy raczej nie powinno być.. hehe Jak na razie zaczynam od pozbycia się listew i oznaczeń modelu... Decabit juz mam więc bąbli na palcach nie będzie a co do zmian to teraz planuję właśnie ten zderzak wstawić http://www.tuning-skoda.sk/pl/?section=1&id_folders=8&kat_detail_foto=859&xf=1<!-- m -->
    i jeszcze pobawić się nad tylną klapą bo ma małe wgniecenie które mi siostra zrobiła ale niestety nie chce się przyznać..Pomysł mam taki żeby ją zaspawać tak aby tylko została wnęka na rejestrację Co do felg w tym sezonie nie wyrobię z kasą bo jeszcze mam obronę i na szkołę trochę kasy muszę wyłożyć więc o postępach będę informować na bieżąco.

  • no to plany wg mnie jak narazie 🆗 <!-- s🆗 -->

  • Też o nim myślałem Bo ładny jest..Ale jakoś mi przeszło na zderzak pomysłyi 😉 <!-- s;) -->

  • [b]Dixon[/b] plany jak narazie super :super: życzę żebyś je zrealizował i od razu chwal się fotkami :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->

    ps. zderzaczek całkiem całkiem 🆗

  • Pochwalę sie ze zakupiłem lusterka z3 race do fabki. Ale co do zmian to niestety najpierw muszę sie zająć silnikiem bo fabcia ma rozrząd do wymiany. :rozpacz: <!-- s:rozpacz: --> Jak porobię fotki to je od razu wrzucę

  • z3 to takie jak ma manii. Ciekawe czy adaptery są już do tych lusterek, bo jak nie to kicha.

  • Lusterka będę montować dopiero wtedy jak zakupię zderzak i niestety nie wiem czy się naciąłem przy zakupie lusterek bo muszę je dopracować... Tzn po skręceniu z adapterem pozostaje szpara ok cm więc będę musiał się jej pozbyć. :mur: <!-- s:mur: -->
    Manii a Ty cos zmieniałeś przy swoich lusterkach czy adaptery miałeś juz dopasowane??

  • z tym modelem lusterek jest lipa zostaje tam mala szpara jak ktos nie mysli malowac lusterek to trzeba sie do tego przyzwyczaic a jak nie to przed malowaniem szpachla i trzeba cos urzeźbić

  • właśnie o to mi chodziło... Dzieki Manii więc bede musiał zadbać o to zeby moje też jakoś wyglądały...